The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?
Nazwa użytkownika
Hasło


Jak? Gdzie? Kiedy? Pokój z informacjami na temat cen biletów, sposobu dojazdu do stadionu i tym podobnym. Jeśli szukasz informacji na taki temat - sprawdź najpierw tu. Pokój moderowany.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 09.02.2011, 23:10
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
na część odpowiedziałem wyżej w poście przy edycji. Mieli średnią 18 tys a stadion na 24tys no pieknie!!

Nie stać mnie jak wielu innych! I co mam przyklasnąć zarządowi? Chcą mieć na stadionie same krawaty? I o jakim placzu mówisz na każdym forum? mam czas aby pisać tylko na tym jednym.

A do odpowiedzi wcześniejszej o wyrzucenie pieniędzy w błoto: chciałbym Cię uświadomić że zarząd to nie Wisła bo Wisła to coś więcej niż kolesie za biurkiem i wypełniacze koszulek biegający po boisku.

i dlaczego mamy ich porównywać do nas? Może porównajmy ceny do sąsiadki?
A co zrobiłeś żeby było Cię stać? Masz pretensje do całego świata, że Ciebie nie stać? Mnie też nie stać na nowy samochód, a nie płaczę na forum samochodowym, ze samochody są drogie, tylko robie wszystko, żeby było mnie stać. Nie jaram fajek nie rozpierdalam pieniędzy na dyskotekach tylko robie wszystko, zeby kase mieć.

A dlaczego mamy sie porównywać do parsiastych? Potencjał kibicowski mamy podobny? My chyba chcemy równać do najlepszych a nie do leszczy...

Rozumiem, że nie zawsze sie miodem przelewa, ale bez jaj. Znam różnym gości, co uważają sie za fanatyków, tylko, jak pzyjdzie wybierać, mecz czy melanż... to już Wisła nie jest taka kochana...
Ostatnio edytowane przez regan : 09.02.2011 o godz. 23:12.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Jak? Gdzie? Kiedy?

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:56.