The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 30.01.2011, 21:57
Em, przepraszam, że zapytam, ale czego Wy się spodziewaliście. Przejrzyjcie skład obrony, obsadę bramki. W dwóch sparingach zagrał tam jeden obrońca z prawdziwego zdarzenia- niecałe 60 minut. W dodatku na bramce mamy eksperymenty a nie golkipera. W naszej przaśnej lidze tym pseudo-obrońcom jest trochę łatwiej, w zalewie mizerii mogą się zamaskować. Ale wiadomo, że jak zagramy z drużyną, w której grają piłkarze bez przedrostka "para" to przy takiej obronie wjeby mamy jak w banku. Dojdzie Chavez, dokupimy bramkarza i bocznego obrońcę, trener to poukłada- wtedy można się czegoś lepszego spodziewać. A narazie możemy się śmiało przyzwyczaić do batów zbieranych w sparingach. To nawet nie będzie wynikało z naszej ogólnej gry tylko z liczby błędów indywidualnych popełnianych przez pseudo obrońców.

Co do gry ofensywnej- nie mieliśmy napastnika, a 90 minut na murawie spędził Łobodziński- na dobrą sprawę w ofensywie mogliśmy wystawić dwie tyczki, efekt byłby podobny. także brak bramek też ie jest żadnym zaskoczeniem.

Nie ekscytujcie się, bo nie ma czym. Nie mamy do czynienia z niczym, czego nie powinniśmy się spodziewać od paru tygodni albo i dłużej. Jeżeli ktoś myślał, że przylot Jaliensa albo Genkowa nagle magicznie odmieni Bunozę w piłkarza, to powinien dać sobie spokój z piłką, pójść do sklepu elektronicznego, kupić konsolę i nowe pokemony i tam zająć się trenowaniem. Zdecydowanie mniej frustracji a i z czasem można zacząć czerpać z tego satysfakcję.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:44.