
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#2041
|
|
Jaka to niby strata dla Legii sprzedanie tego nieroba ?
Rozgrywanie 10 razy lepiej wychodzi Rado, a wolne 100 razy lepiej bije Kielbowicz, o kryciu i odbiorach nie mowie bo od tego to nie on byl, a dodatkowo jak musial to wychodzilo mu to jak kazdy widzial...fatalnie. W tej chwili ze swoimi fochami, brakiem krycia, pretensjami do wszystkich i swoja wizja druzyny ten darmozjad byl solidnym rezerwowym i nikim wiecej. Nie ma zadnego minusa wiazacego sie z odejsciem tego goscia, same plusy. Co do Turcji to tak jak napisal emj10, i nic wiecej. Ten kraj mimo ze jest tam coraz lepiej to i tak jeszcze ogromna bieda, a do tego klub nigdy nie moze byc wyznacznikiem stopy zyciowej danego kraju ![]() ![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#2042
|
|
Wolne lepiej bije Kiełbowicz.. ?
Prosze Cie, chyba nienawiść przysłania Ci realia. ![]()
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#2043
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#2044
|
|
No to sobie przeanalizuj ile bramek padło po podaniach Kiełbowicza a ile po podaniach Iwanskiego.
![]() ![]() |
|
|
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#2045
|
|
Uwielbiam ludzi, ktorzy wolne widza tylko w chwili, gdy strzela sie na bramke
![]() Kielbowicz tez wciskal nie jedna bramke bezposrednio po strzale z wolnego, a jesli chodzi o asysty to zrobil w jednym sezonie wiecej niz Macius przez cala "kariere" w Legii. ![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Skąd: z Bochniii
Offline |
#2046
|
|
Nie mówicie że to dla was wyjdzie na + .
Iwański z Vroljakiem (czy jak to sie pisze) ''coś'' robili było jakieś zamieszanie przynajmniej. Jeśli nie ściągną jakiego pomocnika dobrego to słabo u nich bedzie . Powód: .
Ostatnio edytowane przez Szyman423 : 19.01.2011 o godz. 14:07.
|
|
|
|
Banita
Od: 09.2010
Offline |
#2047
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa
Offline |
#2048
|
|
Cytat:
Tak czy siak, ten transfer opłacałby się, chociażby i był za darmo, spora część kibiców ucieszyłaby się w związku z informacją, że z Pączkiem po prostu rozwiązano kontrakt. Dlatego każda kasa za niego, to po prostu miły dodatek. ![]()
Legionista
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#2049
|
|
Pączek z wozu Legii lżej.
![]()
.
. |
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2008
Offline |
#2050
|
|
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ek_w_krakowie/ Cwetan Genkow w Krakowie!
|
|
|
|
Warszawiak
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa
Offline |
#2051
|
|
Chodza ploty ze Paczek polecial za 700k Ojro. Raz ze za mniej go kupili, dwa ze konczyl mu sie kontrakt wiec jesli to prawda to szacun jak stad do Czikago
PS : Genkow to cieniak bo nie wygral z Woroninem i Kuranyi miejsca w skladzie ![]() ![]() ![]() Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#2052
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#2053
|
Legia ma teraz w środku Radovića, Vrdoljaka i Borysiuka. W odwodzie zostaje im Cabral, zarzuvili sieci na Gola. Na wiosnę to im wystarczy. Bardziej potrzebują napastników, skrzydłowych, środkowego obrońcy i bramkarza. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2003
Offline |
#2054
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#2055
|
|
Wypada się zgodzić z redakcją weszło. Legia dokonała wzmocnienia. Nie dość, ze pozbyła się Pączka, to jeszcze dostała za niego pieniądze.
Szkoda ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#2056
|
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#2057
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: W-wa
Offline |
#2058
|
|
"Maciej Iwanski Manisaspor, Polonya temsilcisi bugün kulüp ile sözleşme imzalamak üzere Türkiye'ye uçtu yeni bir oyuncu oldu. Resmi olmayan haberlere göre, Manisa'dan kulüp onun transferi yaklaşık 700.000 € vurgulamıştır."
Podsumowując, kupili go za 600tys, obecnie byl rezerwowy, za poł roku kończył się mu kontrakt i sprzedali go za 700tys. Wow, może z kupowaniem im narazie nie wychodzi ale w sprzedaży są najlepsi w Polsce. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Skąd: Olkusz
Offline |
#2059
|
|
Warszawa, tam wszystko drogie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#2060
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#2061
|
|
Sprzedał już zimą do Turcji: Brożek Brothers, Pawełka, Robaka i Iwańskiego, a w swojej stajni ma jeszcze kilka ciekawych nazwisk... Cytat:
http://www.bmgsport.pl/zawodnicy.html http://transfermarkt.de/de/bmg-sport...rater_883.html |
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#2062
|
|
|
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline |
#2063
|
|
700 tys. za Pączka
To gdzieś o 699 999 € za dużo: http://www.blikle.pl/index.php?page=...emid=4&lang=pl Nie no, przy tym sprzedaż Janczyka Rosjanom jest tylko dobrym interesem. Panowie, toż to deal stulecia. ![]()
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#2064
|
|
Ważne jest nie tyle ile ale jak płacone. Idę o zakład że jeśli pierwsza rata to np: 100k EUR to reszty Legia nie zobaczy. Równie dobrze mogli by go sprzedać za powiedzmy 10G EUR.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2006
Offline |
#2065
|
|
Pączek Pączkiem, ale nie macie wrażenia, że to okienko transferowe w ogóle dla całej ligi jest wybitnie ujemne? Z ekstraklasy odeszło kilku(nastu) czołowych piłkarzy i to z wielu drużyn. Poziom i tak był niewysoki, teraz pytanie czy na wiosnę w ogóle da się to oglądać....
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#2066
|
![]()
"...MY WIERZYMY W MISTRZOSTWO NASZEJ WISEŁKI..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2007
Skąd: Północny Kraków
Offline |
#2067
|
|
WRACA GWIAZDA
no jak tam adasiu, udały ci się zagraniczne wojaże ? Sprawdziłeś się w silnej lidze ? GWIAZDO, NADZIEJO POLSKIEJ PIŁKI ! Śmieszny piłkarz w śmiesznym klubie, trafił swój na swego. ![]()
PSIA KREW
"Płoną perony płynie krew, to szlak wiślackiej wiary! Rzucamy wokół śmierci zew, łopocą nam sztandary! Niech chwała Twoja wiecznie trwa! Zwyciężaj Wisło ma... ZWYCIĘŻAJ WISŁO MA! "
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#2068
|
|
Niektórzy juz cmokali w zachwycie nad domniemanymi transferami Amiki, a tu coś takiego:
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa
Offline |
#2069
|
|
A to psikus. Nikt nie chce oddawać zawodników do Amiki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#2070
|
|
Wierzcie gazetom ...700k za pączka?! Tak samo Kone zarabiał 700k euro rocznie, a się okazało to bzdurą. Nie zarabiał nawet połowy tego.
![]()
.
. |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|