
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2005
Offline |
#11
|
|
Tylko [wg mnie do tej pory beznadziejny i odpowiedzialny jako szef MON] minister Klich [nie mylić z "ekspertem Klichem"] pokazał choć dość późno, że ma coś w rodzaju jaj:
"Minister Klich: Raport MAK to próba skompromitowania Polski" http://www.wiadomosci24.pl/artykul/m...177547--1.html http://fakty.interia.pl/raport/lech-...ie-mak,1583552 Zostanie zapewne, co było do przewidzenia zdymisjonowany (albo sam się "poda") a dymisję poprą prawie wszyscy - jak twierdzą - z różnych względów. -- Edit: Inna rzecz, że w zw. z przygotowaniem tego lotu, Klich okrył się również kompromitacją.
Ostatnio edytowane przez yarow : 14.01.2011 o godz. 22:20.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|