
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#11
|
|
Kaan. Kto ci powiedział że lądowali? MAK? Może dopuści do siebie, że nie lądowali tylko schodzili do wysokości decyzji nie wiedząc na jakiej są wysokości. Masz czarne skrzynki że jesteś pewien co się tam działo? Czy wierzysz na słowo tym którzy przez 70 lat kłamali w żywe oczy. Dlaczego MAK wyciął część głosów z kabiny? I puścił w eter tylko to co im pasuje.
Piszesz coś o ekspertach. Takich "ekspertów" szkolonych w Moskwie jest bardzo wielu. A jak był jeszcze nie dawno ekspert w Moskwie nie szkolony to własny syn pociął go na kawałki piłą mechaniczną i wrzucił do jeziora. Taka jest rzeczywistość. Czy ktoś sie zapytał jak to możliwe? Nie, bo tydzień później były donosiciel poderżnął gardło przypadkowemu facetowi w biurze PiS i pojawił sie nowy temat Taka jest rzeczywistość. Więc nie pytaj po co lądowali bo nie wiesz czy lądowali. Wejdź sobie na stenogramy http://i.wp.pl/a/i/wiadomosci/pdf/Tr...u_Tu-154_M.pdf 10.24.22 - 10.24.30 i sprawdź z kim rozmawia wieża. http://mmariola.salon24.pl/245518,dwa-plany-lotu-tu154 Takich dziwnych nieścisłości jest bez liku.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.01.2011 o godz. 13:23.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|