
|
|||||||
| Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp... |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#61
|
|
Pilne!
Jutro w nocy Wisła wyjeżdża na Węgry na mecz koszykarek. Z powodów zdrowotnych (zapalenie oskrzeli) nie mogę udać się na ten mecz a mam opłacone i zarezerwowane miejsce w autokarze organizowanym przez SKWK, chętnych na moje miejsce zapraszam na PW. !! to jest 1 słownie: JEDNO miejsce !! ![]()
http://de.youtube.com/watch?v=y29L97YdHoI
Białaaaaaaaaa Gwiazdoooooooo Najbardziej na świecie kochamy ten nasz TS... I dalej do boju do boju krocz Wisełko....... Zwyciężaj potęgą swoją wszystkich wkoło ..... A my wierni fani podążać będziemy wciąż .... Za Tobą, za Tobą Ty nasza drużyno ! |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#62
|
|
trochę materiałów filmowych z meczu Wisła - Cras Basket Taranto:
relacja - http://kiks.tv/2010/12/twierdza-w-koncu-upadla/ pomeczowy dwugłos trenerski - http://kiks.tv/2010/12/hernandez-jeden-krok-w-tyl/ galeria - http://kiks.tv/2010/12/galeria-wisla...asket-taranto/ w temacie kibicowskim jest materiał z trybun |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2009
Offline |
#63
|
|
Dzisiaj pierwszy raz nie podobała mi się postawa sportowa dziewczyn, nie chciało im sie. Niech ktos wytlumaczy Janell Burse ze jak straci piłke albo nie trafi to ma nie truchtać w za akcją tylko zapierdalać ile ma siły, a ona straci/nie trafi i patrzy co sie dzieje, krzywi sie, i sobie truchcikiem spokojnie biegnie.
Ewelina tez dzisiaj mimo zdobyczy punktowej nie grala dobrze, bo widać było że jej się nie chce. Mam nadzieje że to przez święta. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline |
#64
|
|
Dokładnie takie same wrażenia mam. Myślały już o urlopie.
![]()
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg Pakiet - 8 PLN Kontakt: Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#65
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#66
|
|
A mnie również ciekawi czemu w ostatnich meczach grała murzynka która jest w żenującej formie zamiast polskiej koszykarki
![]() Wisła |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#67
|
|
Obszeran galeria zdjęć ze spotkania Wisła - Tęcza:
http://kiks.tv/2010/12/galeria-wisla...-tecza-leszno/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#68
|
ps. warto byłoby też kojarzyć jak się murzynka nazywa, bo z tego co pamiętam to rok temu też u nas grała, i przyczyniła się do jakiegoś tam wyjazdu zagranicznego w kwietniu. ps2. fajnie, że Ewce, która zdobyła 23p i miała 5zb się wczoraj nie chciało...strach się bać jak jej się kiedyś zachce... |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#69
|
|
|
Cytat:
Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#70
|
|
Koszykarskie podsumowanie roku - cz. I - zapraszam do oglądania
![]() Koszykarskie podsumowanie roku - cz. II - zapraszam ![]()
Ostatnio edytowane przez Roger_biezanow : 28.12.2010 o godz. 22:27.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#71
|
||
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
|||
|
|
Junior Member
Od: 03.2006
Offline |
#72
|
|
źródło: www.wislacanpack.pl - pierwszy wywiad z nową gwiazdą Wisły Nicole Powell: Grać dla klubu i kibiców 3 stycznia - Nie myślę o statystykach. Chcę po prostu być częścią drużyny. Jestem bardzo podekscytowana, że będę mogła grać dla klubu i dla kibiców - słyszałam, że są wspaniali! - mówiła przed swoim pierwszym treningiem z Wisłą Can-Pack Kraków nowa zawodniczka „Białej Gwiazdy”, Amerykanka Nicole Powell. Damian Juszczyk: Jak czujesz się w Krakowie - nowa drużyna, nowe miasto..? Nicole Powell: - Bardzo się cieszę, że tu jestem. Miałam już okazję poznać koleżanki, wszyscy są bardzo mili. Jestem szczęśliwa i gotowa do pracy. Co wiesz o Wiśle? - Co wiem? Że klub był założony w 1906 roku czy jakoś tak? (śmiech) Nie wiem wiele, ale Wisła ma bardzo dobrą reputację. Wszyscy mówili mi, że to świetny wybór. Pracowałaś już z trenerem Hernandezem. Jak oceniasz go jako szkoleniowca? - To profesjonalista i doskonały fachowiec. Cieszę się, że znowu będziemy razem pracować. Co chcesz osiągnąć z Wisłą? - Chcemy zdobyć mistrzostwo Polski. Wiem, że drużyna ma za sobą znakomity sezon w Eurolidze. Chcę po prostu dołączyć do zespołu i robić wszystko, by pomóc Wiśle osiągać sukcesy. A jakie cele indywidualne stawiasz przed sobą? - Nie myślę o statystykach. Chcę tylko stać się częścią drużyny i zobaczyć, co jestem w stanie zrobić, by jej pomóc. Słyszałaś coś o kibicach Wisły? - Tak, tak! Jedna z koleżanek właśnie mówiła mi, że kibice są wspaniali - śpiewają, dopingują, mają mnóstwo energii i są bardzo zaangażowani. Jestem niezwykle podekscytowana, że będę mogła grać dla nich i dla klubu. Rozmawiał Damian Juszczyk |
|
|
|
Member
Od: 10.2010
Offline |
#73
|
|
Trzeba na najbliższym meczu udowodnić dziewczynie,że doping u Nas jest wspaniały!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#74
|
|
Ostatnio edytowane przez aNouc : 07.01.2011 o godz. 00:27.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków
Offline |
#75
|
|
Wisła pozyskała środkową wicemistrzyń polski, Jelene Leuczanke mającą za sobą występy w WNBA.
http://sport.onet.pl/koszykowka/plkk...wiadomosc.html |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#76
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#77
|
|
galeria zdjęć ze spotkania Wisły Can-Pack - PTS Lider Pruszków w Pucharze Polski:
http://kiks.tv/2011/01/galeria-wisla...ider-pruszkow/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#78
|
|
skrót meczu Wisła - Lider Pruszków:
http://kiks.tv/2011/01/wisla-can-pac...dze-po-puchar/ dzisiaj jest transmisja 'na żywo' ze spotkania Wisła - Odra Brzeg: http://kiks.tv/2011/01/na-zywo-wisla...eg-godz-17-20/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#79
|
|
Ale cyrk. Wykrakałem z kibicem siedzącym obok ciążę Pani Doroty. Trochę sobie żartowaliśmy na przerwie po drodze dochodząc do wniosku , że taka ładna kobieta powinna mieć więcej dzieci i, że może jest w ciąży, dlatego mało gra. Kopara mi opadła po powrocie do domu i otworzenia strony Wisły
![]() Duzo zdrowia Pani Doroto. Fajny mecz z Odrą, szczególnie dla zawodniczek grających troszkę mniej, mogły się zgrywać z zespołem i nabywać pewności. Jak zwykle niesamowita Erin. Wiedziałem czyj plakat sobie wieszać w pokoju Jak tak dalej będzie grać, to trzeba będzie przed tym plakatem klękać...Tylko dlaczego w zespole Trinitry nie było mojej ulubionej blondynki potrafiącej tak niesamowite wygibasy sadzić? Trochę się zbulwersowałem. W ogóle dziewczyny z zespołu Trinity dziś jakieś takie stremowane były. Zupełnie niepotrzebnie, z tej strony Błoń nie bija ![]()
Ostatnio edytowane przez danpe_ : 08.01.2011 o godz. 21:41.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2005
Skąd: ~Muppet Show~
Offline |
#80
|
Następnym razem będzie lepiej. Dodatkowo wszystkich zainteresowanych, co dokładnie dzieje się w zespole zapraszam na stronę na Facebooku http://www.facebook.com/pages/Trinit...12395352140796 ![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#81
|
|
galeria zdjęć ze spotkania Wisła Can-Pack - Odra Brzeg:
http://kiks.tv/2011/01/galeria-wisla...ow-odra-brzeg/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Offline |
#82
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#83
|
|
retransmisja spotkania Wisła - Odra:
http://kiks.tv/2011/01/retransmisja-...rzeg-i-polowa/ http://kiks.tv/2011/01/retransmisja-...zeg-ii-polowa/ |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2010
Offline |
#84
|
|
skrót meczu via KIKS.tv
Piotr Dunin-Suligostkowski ogłasza zakońćzenie kariery przez Dorote Gburczyk-Sikorę: http://kiks.tv/2011/01/dorota-gburcz...czyla-kariere/
Ostatnio edytowane przez spinna : 09.01.2011 o godz. 18:25.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#85
|
|
Cytat:
Wiślacka Miss 2010 http://wislakosz.pl/index.php?option...article&id=808
Ostatnio edytowane przez aNouc : 09.01.2011 o godz. 19:32.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#86
|
To proszę koleżanki nie opierniczac, bo i tak było nieźle. Z Facebooka nie korzystam, staram się nie podążać za modą i trendami. Wracając do meczu, chyba pierwszy raz odkąd uczęszczam na koszykówkę zdarzył się taki mecz, podczas którego stwierdziłem , że bardzo fajnie mi się go ogląda i mógłby być przedłużony o trzy godziny co najmniej. Było kilka świetnych akcji naszych zawodniczek grających momentami na wyraźnym luzie. Oby więcej takich meczy ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: ZŁC
Offline |
#87
|
![]()
VLEPKI WISŁA ZŁOCIEŃ - SERIA II
http://img411.imageshack.us/img411/3343/wizualh.jpg Pakiet - 8 PLN Kontakt: Facebook: WISŁA ZŁOCIEŃ / Gadu-Gadu: 44162245 / priv tutaj |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#88
|
|
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#89
|
|
TTT Ryga 74 - 82 Wisła
(punkty dla Wisły: Powell 18, Kobryn 18, Leuchanka 14, Pawlak 10, Leciejewska 8, Basko 7, Jelavic 4, Krężel 3) od meczu z Rygą zaczął się mały maraton Cytat:
Dokładne statystyki http://www.fibaeurope.com/cid_KNce8j...6.teamID_.html
Ostatnio edytowane przez aNouc : 13.01.2011 o godz. 20:37.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#90
|
|
Warto zwrócić też uwagę, iż Pecs wygrał z Koszycami, co - o ile dobrze kojarzę reguły - ułatwia Wisełce zajęcia drugiego miejsca w grupie.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|