
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#5
|
|
Majdan
Baszczyński , Marcelo , Głowacki, Kosowski Błaszczykowski, Szymkowiak, Sobolewski , Uche Żurawski , Frankowski Dwóch świetnych prawoskrzydłowych - wg mnie grzechem byłoby pominąć któregoś z nich, dlatego umownie wycofałem Kosę na lewą obronę, gdzie nie mieliśmy w tym dziesięcioleciu żadnego orła. Jedyny słabszy pkt. to bramkarz - tu też nie mieliśmy superorła. i równie fajna rezerwa: Sarnat Marek Zając Cleber Bogdan Zając Stolar Pater Olo Moskal Kulawik Paweł Brożek Kuźba a tu jeszcze Czerwiec, Cantoro, Węgrzyn, Kłos, Nikola, Zieńczuk, Mały, Paulista... oj działo się... Trener: Kasperczak ale wiadomo za który okres...
Ostatnio edytowane przez arti : 07.12.2010 o godz. 09:02.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|