The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Dawidka
Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.12.2010, 12:45
Jak to zwykle bywa na tym forum kilka zdań poszczególnych osób udzielających się przed moją skromną osobą zamieściło sformułowania z kosmosu

Generalnie tą rundę pozwolę sobie ocenić od momentu zatrudnienia naszego aktualnego trenera - Roberta Maskaanta. Cały poprzedni okres z pseudo zawodowcem Henrykiem Kasperczakiem był stracony i mimo wszystko za jego powrotu cofneliśmy się jako drużyna do tyłu.

Dobra ale miało być o sytuacji za Roberta .. więc , na moje oko , dużo się poprawiło =)
Podstawowa zmiana to walka piłkarzy w każdym meczu , to dzięki Niej możemy się cieszyć z 4 wygranych meczów pod rząd. Oczywiście nie mam na myśli samego faktu biegania za piłką bez głowy, nasz treneiro nauczył piłkarzy jak zrobić dobry pressing i go w odpowiednich dla meczu momentach zwiększać. Poza walką powstała prawdziwa rywalizacja , jak ktoś na treningach zapieprza to rzeczywiście dostaje szansę. No i fakt że mamy w klubie profesjonalne podejscie - wreszcie . Piłkarze siedzą w klubie kilka godzin , a nie tak jak za Henia , nie dość że wpadali do klubu tylko na trening to jeszcze się niektórzy spaźniali .

Profesjonalizm , prawdziwe relacje w drużynie oraz ambicja.
Teraz przez okres przygotowawczy trzeba nauczyć się grać w piłkę i będzie ok.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:41.