The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - inne dyscypliny Na tym oto forum można dyskutować na temat sekcji Towarzystwa Sportowego Wisła Kraków, takich jak siatkówka kobiet, koszykówka kobiet i mężczyzn, judo, boks, gimnastyka, strzelectwo itp...

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 05.11.2010, 15:10
Chyba tylko Ty, spróbuj przez inną przeglądarkę.
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując
Groniol
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Ruda Śląska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 05.11.2010, 18:16
Ja mam małe pytanie...
Wisła Krakbet gra z kupczykiem w Myślenicach.
Jestem zielony w sekcjii futsalu więc....
Czy każdy mecz Wisły Krakbet będzie rozgrywany w Myślenicach?

Ps. Chodź to dopiero za dwa tygodnie już teraz wszystkich zapraszam
do Rudy Śląskiej na mecz z Gwiazdą Ruda Śląska !!
Powód: Tylko WISŁA !
Ostatnio edytowane przez Groniol : 05.11.2010 o godz. 18:16.
Gůrny Ślůnsk – historyczno krajina rozlygowano na teryńe Polski a Czeskij Republiki we dorzyczu gůrnyj Uodry a poczůnkowygo bjygu Wisły, połedńowo-wschodńo tajla Ślůnska.

ŚLĄSK ZAWSZE POLSKI !!

Odpowiedz cytując
pirat.z.karaibow
Senior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 05.11.2010, 18:19
Groniol napisał(a):Wyświetl post
Ja mam małe pytanie...
Wisła Krakbet gra z kupczykiem w Myślenicach.
Jestem zielony w sekcjii futsalu więc....
Czy każdy mecz Wisły Krakbet będzie rozgrywany w Myślenicach?

Ps. Chodź to dopiero za dwa tygodnie już teraz wszystkich zapraszam
do Rudy Śląskiej na mecz z Gwiazdą Ruda Śląska !!
Mecze u siebie rozgrywane są na hali Bronowianki. W meczu z Kupczykiem Wisła jest gościem.

Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 07.11.2010, 00:03
06.11.10,20:30 Kupczyk Kraków - Wisła Krakbet Kraków 5:5 (2:0)

no niestety..
Odpowiedz cytując
MCDave
Звезда изнад свега
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Z baru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 08.11.2010, 10:12
Przypominam o konkursie na projekt szalika sekcji futsalu. Żeby ułatwić nieco sprawę poniżej logo Wisła Futsal w formacie jpg. Do wygrania oryginalna koszulka meczowa Adidas.

http://img130.imageshack.us/img130/1139/futsaln.jpg
После пада устајем. Никад не одустајем. Јачи постајем. До краја остајем.
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 09.11.2010, 14:34
Zapowiedź najbliższego meczu Wisły Krakbet:

W sobotę 13.11.2010 r. Wisła Krakbet Kraków podejmie aktualnie piątą w tabeli drużynę FC Jango Katowice w ramach 8 kolejki Polskiej Ligi Futsalu.
Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 w hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135).


Dotychczasowe wyniki FC Jango Katowice:

Auto-Mark Boruta Zgierz - FC Jango Katowice 2:1 (1:1)
FC Jango Katowice - Pogoń 04 Szczecin 4:4 (2:3)
Kupczyk Kraków - FC Jango Katowice 3:4 (2:1)
Akademia FC Pniewy - FC Jango Katowice 6:1 (1:0)
FC Jango Katowice - Gwiazda Ruda Śląska 3:0 (2:0)
GKS Tychy - FC Jango Katowice 1:2 (1:0)
FC Jango Katowice - Clearex Chorzów 5:3 (2:0)


Patrząc na zestaw par 8 kolejki ekstraklasy PLF, spotkanie Wisła Krakbet Kraków - FC Jango Katowice będzie hitem zbliżającego się weekendu, dlatego serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców Wisły do hali Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Mecz rozpocznie się w sobotę (13 listopada) o godzinie 17:00. WSTĘP WOLNY. Ponadto zachęcamy do pojawienia się w wiślackich barwach, a także regularnego dopingu dla naszej drużyny!


żródło : wisłafutsal.pl
Odpowiedz cytując
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 10.11.2010, 14:57
jestem na każdym meczu i zawsze są emocje do samego końca. dużo szybkich akcji, goli... wbijajcie dopingować futsalową Wisłe!
Odpowiedz cytując
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 12.11.2010, 13:33
Również byłem na jednym meczu. Zupełnie inaczej się to ogląda. Akcje są dużo szybsze, ale i człowiek się więcej zmęczy. Ogólnie nie ma kalkulowania i dlatego z ochotą pójde czasem na ligę amatorską w Krzeszowicach Mam nadzieje, że Wisła wygra aby nie stracić dystansu do 1 miejsca.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 13.11.2010, 21:54
"13.11.10,17:00 Wisła Krakbet Kraków - FC Jango Katowice 5:4 (2:3)

Znowu ogromne emocje w Krakowie. Wisła wyrównao stan meczu dokładnie w 39 minucie i 25 sekundzie. Bramkę zwycięską zdobył Błażej Korczyński na pięc sekund przed zakonczeniem spotkania."
40minut.pl
Odpowiedz cytując
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 13.11.2010, 22:04
fan01 napisał(a):Wyświetl post
"13.11.10,17:00 Wisła Krakbet Kraków - FC Jango Katowice 5:4 (2:3)

Znowu ogromne emocje w Krakowie. Wisła wyrównao stan meczu dokładnie w 39 minucie i 25 sekundzie. Bramkę zwycięską zdobył Błażej Korczyński na pięc sekund przed zakonczeniem spotkania."
40minut.pl
Ale cieszy kolejna wygrana
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 14.11.2010, 00:53
Jakbyś ktoś był zainteresowany relacją i zobaczeniem wszystkich to bramek to poniżej:
http://kiks.tv/2010/11/wszystko-po-staremu/
i jeszcze galeria:
http://kiks.tv/2010/11/galeria-wisla...ango-katowice/
Powód: galeria
Ostatnio edytowane przez spinna : 15.11.2010 o godz. 16:33.
Odpowiedz cytując
Rond
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 14.11.2010, 16:15
A ja mam takie pytanie - gdzie jest harmonogram meczów Wisły w futsalu oraz ile kosztuje bilet na mecz?
Odpowiedz cytując
Syn Kangura z 1984
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 14.11.2010, 16:43
Rond napisał(a):Wyświetl post
A ja mam takie pytanie - gdzie jest harmonogram meczów Wisły w futsalu oraz ile kosztuje bilet na mecz?
Terminarz:
http://40minut.pl/terminarz.php?id=195
Wstęp na mecze wolny
Odpowiedz cytując
kfilk
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 17.11.2010, 13:05
Również zachęcam do przyjścia na halę Bronowianki. Mecz z Katowicami pokazał esencję emocji. Na 30 sekund przed końcem przegrywamy 4:3 a mecz kończy się naszym zwycięstwem 5:4! Wstęp wolny i fajna atmosfera. Teraz gramy 2 mecze u siebie w tą i następną sobotę.
Odpowiedz cytując
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 18.11.2010, 09:56
w tą sobote gramy znowu na Bronowiance z Gwiazdą Ruda Śląska. Mecz zaczyna się o godzinie 19!
więcej informacji na www.wislafutsal.pl
WSZYSCY NA HALE!
Odpowiedz cytując
kfilk
Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 21.11.2010, 01:14
Dziś kolejne zwycięstwo tym razem bardzo pewnie. Gwiazda Ruda Śląska pokonana 4:1. Bardzo emocjonujące spotkanie. Za tydzień gramy znów u siebie z GKS Tychy. Przybywajcie licznie do hali Bronowianki!
Odpowiedz cytując
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 21.11.2010, 02:13
Oglądanie naszych graczy to sama przyjemność,grają z poświęceniem(nie raz to udowadniając->spotkanie z Jango Katowice,bramka na wagę zwycięstwa zdobyta na 5s przed końcem,a od 2 połowy przegrywaliśmy 2-4) aż serce rośnie jak się na nich patrzy.Przybywajcie naprawdę warto!Do zobaczenia za tydzień
Odpowiedz cytując
mrawczu
Senior Member
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Targanice, Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 21.11.2010, 02:31
oj dzieje się na futsalu, dzieje, choć ten mecz był wyjątkowo spokojny jak na naszych

tu jest relacja: http://kiks.tv/2010/11/biala-gwiazda...za-od-gwiazdy/

i wypowiedzi trenerów: http://kiks.tv/2010/11/korczynski-po...uzo-dojrzalsi/

a za tydzień Tychy, wszyscy na halę!
Za mało jest cudownych chwil, by bać się tych pozornie złych!
Odpowiedz cytując
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 21.11.2010, 20:36
Mobilizacja musi być,przecież wiadomo z kim GKS ma sztamę
Mecz w niedzielę o 18.30(40minut.pl)
Ostatnio edytowane przez ReymontBoy : 24.11.2010 o godz. 23:29.
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 25.11.2010, 21:24
Cytat:
Najbliższym rywalem Wisły Krakbet Kraków będzie GKS Tychy. Biała Gwiazda podejmie GKS w niedzielę (28 listopada) o godzinie 18:30. Będzie to mecz w ramach 10 kolejki ekstraklasy PLF. Futsalowa drużyna GKS-u Tychy powstała w 1995. W przeszłości występowała pod innymi nazwami, m.in. FC Rotterdam Tychy, FKR Jachym Tychy czy GKS Jachym Tychy '71. Tyszanie do tej pory nie mieli wielkich sukcesów. Największymi osiągnięciami GKS-u jest awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w sezonie 2005/06 i dotarcie do 1/4 Pucharu Polski w 2008 roku. Ponadto GKS jest pięciokrotnym mistrzem miasta Tychy.
W obecnym sezonie GKS zajmuje 9 pozycje. Po 9 kolejkach zgromadził 9 punktów. Wszystkie punkty zgromadził we własnej hali. Pokonał TPH Polkowice 7:3, Pogoń 04 Szczecin 6:3 i w ostatniej kolejce Clearex Chorzów 2:1. Na wyjazdach Tyszanie wypadają słabo. W całych rozgrywkach stracili aż 38 bramek, strzelając 27.
www.wislafutsal.pl

Meczyk I drużyny w TV i potem na Bronowianke
Odpowiedz cytując
tomo
Senior Member
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 26.11.2010, 11:21
Jak to jest że gramy równocześnie w KLF i Ekstraklasie ? terminy się nie nakładają ? jest na tylu zawodników żeby obie ligi ogarnęli ? niech mi to ktoś wyjaśni bo nie ogarniam tego.
Odpowiedz cytując
WISLAK BW
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 26.11.2010, 15:26
Ekstraklasa jest w weekendy i jest priorytetem. KLF jest w poniedziałki i występują w niej zawodnicy nie zgłoszeni do ekstraklasy + ci którzy mało grali w weekend w ekstraklasie. rzadko się zdarza żeby w KLF grał podstawowy skład.


Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na mecz Wisły Krakbet z GKS-em Tychy! Spotkanie rozpocznie się w niedzielę (28 listopada) o godzinie 18:30. Miejsce rozegrania meczu to oczywiście hala Bronowianki (ul. Zarzecze 135). Spotkanie futsalowców nie koliduje z pojedynkiem trawiastej Wisły z Polonią w Warszawie. Podopieczni Roberta Maaskanta zmierzą się z "Czarnymi Koszulami" tego samego dnia, ale o godzinie 14:30, dlatego zachęcamy do przybycia i wspólnego dopingu dla naszych zawodników. Wstęp wolny!

Wisła Krakbet dołącza się do akcji mikołajkowej organizowanej przez Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków. Na meczu będą zbierane maskotki dla dzieci. Każdy z zawodników Białej Gwiazdy przyniesie ze sobą maskotkę, zrób podobnie!

www.wislafutsal.pl
Odpowiedz cytując
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 28.11.2010, 21:26
Zwycięstwo WISŁY Krakbet Kraków 9-3 nad GKS Tychy,na uwagę zasługuje ostatnia bramka zdobyta przez Białą Gwiazdę rzutem na taśmę w ostatniej minucie.Pozdrawiam
Odpowiedz cytując
Niemogesiezarejestrowac
Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 28.11.2010, 21:27
Dużo osób chodzi na mecze futsalu?

Jest zorganizowany doping?
Odpowiedz cytując
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 28.11.2010, 21:41
Niemogesiezarejestrowac napisał(a):Wyświetl post
Dużo osób chodzi na mecze futsalu?

Jest zorganizowany doping?
Zwykle miejsc nie brakuje,od kilku meczów próbujemy dopingować potencjał jest,coraz lepiej nam wychodzi ale chętnych wciąż mało.
Na meczu obecny Cleber z synem i bodajże prezes Ludwik Miętta-Mikołajewicz.
Odpowiedz cytując
spinna
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 29.11.2010, 01:11
relacja, a w niej wszystki bramki z meczu, w tym przepiekna akcja Korczynskiego i gol Szlapy rowno z koncowa syrena:
http://kiks.tv/2010/11/teatr-jednej-druzyny/

oraz trener po meczu (jak zawsze nieco krytyczny):
http://kiks.tv/2010/11/korczynski-ws...zeba-wybiegac/
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 29.11.2010, 20:28
Foto & Wideo z wczorajszego meczu
http://wislafutsal.pl/aktualnosci/zdjecia-z-pogromu
Odpowiedz cytując
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 05.12.2010, 22:19
Wisła na zakończenie rundy wygrała dziś w Chorzowie z Clirexem 5-0. Na przerwę (tu dość krótką) jesteśmy liderem.
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 06.12.2010, 17:00
Skrót meczu Clearex 0-5 Wisla
http://www.youtube.com/watch?v=467T3e2iNKE&feature

http://wislafutsal.pl/aktualnosci/pewne-zwyciestwo-1
Odpowiedz cytując
ReymontBoy
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 09.12.2010, 21:19
Witam,wiadomo już jak z zaległym meczem 2 kolejki z drużyną Red Devils Chojnice?Czy odbędzie się w nowym,planowanym terminie?To jest 18.12.2010 czy przyjdzie nam czekać do 2011 roku?
Powód: bo tak
Ostatnio edytowane przez ReymontBoy : 09.12.2010 o godz. 21:32.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - inne dyscypliny

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:10.