
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#11
|
|
Mecz kuriozum. Graliśmy straszną padakę w drugiej połowie szczególnie. Zmiany były jakieś absurdalne (Rios za Brożka). Mimo to wygraliśmy, ale trzeba twardo stąpać po ziemi bo to mecz z gatunku tego z Lechią czyli może zamazać prawdziwy obraz.
Parę uwag: - Pawełek wybroonił nam mecz - Chavez jakby z każdym meczem lepiej, może tak jak Diaz potrzebuje kilku miesięcy ogrania bo w końcu to jego pierwszy Europejski klub. Może coś z niego być. - Kirm wygrał nam te spotkanie, dwie kapitalne piłki. Widać że jest w gazie (na tle reszty zespołu). - Rios to cofnięty napastnik, a nie wysunięty. - Straszliwa ilość błędów technicznych w przyjęciu - Bunoza, o jezuuuu jaki on słaby. Te nie trafianie piłki swoją lepszą nogą to nie był przypadek, on po prostu nie umie. - Piotr Brożek nie nadaje się na podwieszonego napastnika - Paljic przy szybkim technicznym zawodniku kompletnie się gubi - Bukhari który nic nie grał trafia i staje się bohaterem. Ironia. Powód: oczywiście pierwwszy gol Bukhariego, palce szybsze od myśli :P
Ostatnio edytowane przez Baala : 05.11.2010 o godz. 22:25.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|