
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#11
|
|
Niestety ale piłkarzyki zostały w naszym klubie zagłaskani. Cieplarniane warunki, kasa na czas i to wysoka, brak jakichkolwiek kar finansowych za wcześniejsze kompromitacje, przyzwolenie kibiców na taki stan rzeczy z pomeczowym przybijaniem piąteczek doprowadził do tego czego jesteśmy świadkami od przynajmniej Levadii jeśli nie wcześniej.
Jedyną receptą jak najszybsza wymiana kadry tak jak to robi w Legii. Żadne przepraszania, kajania, won. Do tego musi dojść też właściwa polityka kadrowa. Nie chcę już na początku przypinać łatkę, ale ten Bunoza przypomina mi kopacza z drugiej, gorszej strony Błoń Wasiluka. I obawiam się, ze bedzie taki jak on czyli wysoki i głupi. Jak najszybsze pożegnianie Boguskiego, to co wyprawiał wczoraj to dramat chyba, ze liczy na angaż u Azerów (płonne nadzieje). Kasperczak, też sie powinien powoli pakować. Nie zdjęcie Boguskiego już po kwadransie wystawia mu ocenę adekwatną do kopaczy. Zarząd Wisły powinien zacisnąć zęby i czyśćić to do końca. Vinci napisał: Cytat:
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 30.07.2010 o godz. 06:25.
|
|
|

|
||||||
|
|