The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
elomike
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.06.2010, 17:52
Posiadam BMW serii 1, dokładnie 116i. Jest to benzyna 2.0. Autko kupiłem nowe za nieco ponad 50 000 zł co jest niemal cudem. Koleś mówi że wygrał w loterii Orange i potrzebował pilnie pieniędzy. Jak mój brat przyjechał to średnie spalanie wynosiło powyżej 9.5 litra dlatego trochę mnie to przeraziło. Na szczęście okazało się to spowodowane jego ciężką stopą i przy mojej spokojniejszej jeździe spalanie wynosi 8.3. Jak na dwulitrowy silnik to nieźle. Ma 122 konie, całkiem przyzwoicie się rozpędza, ale niestety brak mi doświadczenia żebym robił drifty rodem z NFS. Dla tych którzy boją się tylnego napędu- nie jeździłem w zimie, ale na zapiaszczonej powierzchni esp reaguje wyśmienicie. Nie pozwala na najmniejsze uślizgi, jest bardzo czułe. Nawet przy przejeżdżaniu przez tory tramwajowe wyczuwa uślizg i mruga kontrolka esp. Największym mankamentem jest wyposażenie standardowe. Nie mam klimy automatycznej, podłokietnika, sterowania radiem z kierownicy, czy nawet uchwytów na kubki. Widać, że jest znacznie mniej schowków niż być powinno. Mamy jednak sysytem start - stop, który działa całkiem fajnie. Auto sprawia wrażenie bardzo solidnego i wytrzymałego. W standardzie dostajemy opony runflat - nie mamy koła zapasowego. Bagażnik jest duży jak na tę klasę. Na jeździe próbnej śmigałem 118d w salonie m- cars na Zakopiańskiej. Ma w ch*j mocy, ale jest bardzo droga. Standardowe radio jest niepozorne, po odpowiednim wyskalowaniu EQ gra całkiem przyzwoicie. Jak ktoś ma jakieś pytania to odpowiem z chęcią
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:26.