krakfilm napisał(a):

Ale co takiego Cię drażni? Bo nie bardzo rozumiem?
Fakt, że samych pucharów jest 2 lub 3 sztuki i będą one przygotowane do wręczenia zarówna w Krakowie, jak i Poznaniu? W zależności od tego komu przypadną?
Ze smutkiem stwierdzam, że coraz więcej użytkowników tego forum (będących gospodarzami) równa w swoich wynużeniach do internetowych natrętów z Poznania...
Chyba niektorzy zapomnieli, jak to było, gdy zajęliśmy w lidze 8 miejsce, a na meczu z ŁKS-em (0:0) trybuny w połowie świeciły pustkami? I mało kto wierzył, że cokolwiek więcej da się z tą drużyną zrobić?