
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 05.2003
Offline |
#11
|
|
Ja rozumiem waszą wiarę Panowie, ale kim
- Pawełkiem - człowiekiem, który tak naprawdę powinien grać zawodowo w curling lub coś podobnego - umierającym ze starości Głowackim czy Sobolewskim - rozpadającym się co 3 mecze na pół roku Gargułą - Brożkiem, który wyjechałby już nawet grać na Słowację byle nie w Polsce - trzema murzynkami z których tylko Marcelo się na Puchar UEFA nadaje - pyskatym Małeckim, który już i tak jest najlepszy więc nie ma po co strzelać bramek - kolejnym porcelanowym grajkiem Boguskim U nas sytuacja jest jeszcze gorsza więc się tym razem nie będę z Was śmiał, ale mamy o tyle lepiej, że u nas na 100% będzie rozpierducha składu w lecie i kilka milionów Euro na transfery, a u was przy odrobinie pecha będziecie za rok oglądać ten sam piach co teraz, nawet mimo zdobycia majstra. Jeśli Boguś nie wypier........ połowy tych waszych Panów Piłkarzy to nic się nie zmieni. Niestety |
|
|

|
||||||
|
|