
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2005
Offline |
#11
|
|
Tak, jest to mówione od dwóch sezonów.
Ale wolałbym ,żeby była ciekawsza z powodu polepszenia się drużyn. Wtedy poziom byłby podobny i liga ciekawsza. Ale powodem stania się ligi ciekawszą jest niestety to, że poziom jest tak mierny, że nikt nie jest w stanie udowodnić swojej wyższości. O wielu decyduje przypadek... Nie mówię oczywiście o górze tabeli, gdzie Ruch ,który naprawdę gra ostatnio ładną piłkę pokazuje,że może spokojnie walczyć z Wisłą, Legią,czy Lechem. Jednak wolałbym ,żeby Wisła zdobywała mistrza 3 kolejki przed końcem od ekscytowania się wyrównaną walką w czubie. Teraz jednak tego nie unikniemy, ale wierzę ,że mistrz znowu będzie na ,,Reymonta". Co do meczu, to tylko zwycięstwo. Jesteśmy jak najbardziej w stanie wygrać. Nie ma co oglądać się na innych. ![]()
,,Tylko najwięksi potrafią wyrzec się zemsty"
|
|
|

|
||||||
|
|