
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#11
|
|
****a mam dość tej .......onej żenady jaką grają ci ludzie, jebane niechlujstwo, zero ruchu bez piłki, przyjęcia na 2 metry w góre, niedokładne podanie do kolegi stojącego 2 metry obok, zero ambicji, stanie i patrzenie się a może ktoś coś ustrzeli...
****a nauczcie się grać, co Wy ****a robicie na treningach?!?!?! Ten Piast jest tak słaby że aż żal patrzeć, z Wisła sprzed 3 lat przegrałby 0:5... Ps. Z góry dzięki za bana, i tak mam to w dupie... |
|
|

|
||||||
|
|