
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 11.2009
Offline |
#1
|
![]() Belgijski dziennik kpi z katastrofy i polskich symboli Rysunek satyryczny przedstawiający roztrzaskanego o ziemię orła, w tle z biało-czerwoną flagą i napisem "Orzeł wylądował" został opublikowany w belgijskiej gazecie "Gazet van Antwerpen". http://www.gva.be/ Polska ambsada zaprotestowała przeciwko tej publikacji, jednak gazeta nie zamierza przepraszać. - Co do interpretacji należy zgłaszać się do karykaturzysty - powiedział p. Pascal Kerkhove, redaktor naczelny "Gazet van Antwerpen" i podkreślił, że "rola redakcji ogranicza się do sprawdzenia, czy rysunek nie zawiera treści rasistowskich lub nie narusza dóbra osób prywatnych". JEDZIEMY PO NICH !! - [email protected] |
|
|

|
||||||
|
|