Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Belgowie kpią z naszej tragedii (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7197)

massoud 15.04.2010 11:00

Belgowie kpią z naszej tragedii
 
http://korwin-mikke.pl/img/articles/...49999-w750.jpg

Belgijski dziennik kpi z katastrofy i polskich symboli

Rysunek satyryczny przedstawiający roztrzaskanego o ziemię orła, w tle z biało-czerwoną flagą i napisem "Orzeł wylądował" został opublikowany w belgijskiej gazecie "Gazet van Antwerpen".

http://www.gva.be/

Polska ambsada zaprotestowała przeciwko tej publikacji, jednak gazeta nie zamierza przepraszać.

- Co do interpretacji należy zgłaszać się do karykaturzysty - powiedział p. Pascal Kerkhove, redaktor naczelny "Gazet van Antwerpen" i podkreślił, że "rola redakcji ogranicza się do sprawdzenia, czy rysunek nie zawiera treści rasistowskich lub nie narusza dóbra osób prywatnych".




JEDZIEMY PO NICH !! - [email protected]

MłodePokolenie 15.04.2010 11:16

Bóg ich jeszcze za to pokara :) jeszcze my z ich tragedii będziemy się śmiać :)

KoPer 15.04.2010 11:17

Jak nie zamierza przepraszać skoro już przeprosiła...

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kacz...ure,nId,272668

troszke spokoju...

joshi 15.04.2010 11:18

chyba właśnie nie o to chodzi, żenujące jest wyśmiewanie tragedii, każdej....

Marcinklon 15.04.2010 11:18

pewnie gazeta pokroju faktu chce zwiększyć sprzedaż w kiepski sposób żerując na tragedii

Marszałek 15.04.2010 11:45

To pół ****** z Belgii wiedzą jak wygląda polskie godło,że karykatura odniosła skutek?Zaskoczyliście mnie.

masterlag 15.04.2010 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 885005)
Bóg ich jeszcze za to pokara :) jeszcze my z ich tragedii będziemy się śmiać :)

Naprawdę zniżył byś się do ich poziomu i śmiał z tragedii- jakiejkolwiek? o.O
Cóż... Belgia zawsze mi się dziwnym krajem wydawała i nigdy belgów nie lubiłam, a teraz... Pokazali po prostu jak bardzo są żałośni. I do tego jeszcze czarny orzeł.. ?! WTF?

*Marszałek*- czytam twojego posta i nie mogę zrozumieć...
OK.

Może i wiedzą, ale skojarzyć nie trudno. A to czy się pośmiali czy poczuli żenująco- tego nie wiadomo. Ja bym się cholernie wstydziła gdyby z mojego kraju coś takiego wyszło (na temat innego państwa oczywiście).

Marszałek 15.04.2010 12:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez masterlag (Post 885022)

*Marszałek*- czytam twojego posta i nie mogę zrozumieć...

Wyrażam zdumienie i podaje w wątpliwość to ,że przeciętny Belg wie jak wygląda polskie godło,i że taka karykatura odniosła jakikolwiek skutek. Oni tego nawet nie zrozumieli w większości.

massoud 15.04.2010 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KoPer (Post 885006)
Jak nie zamierza przepraszać skoro już przeprosiła...

http://www.rmf24.pl/raport-lech-kacz...ure,nId,272668

troszke spokoju...

tak?

to pokaz mi to na stronie tego brukowca

Jaroo1 15.04.2010 15:21

co tu duzo mowic: **** im w dupe.
Niektorzy sa tacy tepi ze nie rozumieja co to znaczy niepowodzenie, porazka, tragedia. I mozna to przelozyc na kibicowanie. Smiejesz sie ze Wisła przegrala z Levadia, poczekaja chwile zaraz twoj klub X czy Y przegra z takim samym leszczem. Tak samo te barany. Jak w ogole mozna taka karykature zrobic :(( ale jak kiedys temu cwelowi ktos z rodziny umrze w wypadku to moze zrozumie ze zle zrobil

crapmaster 15.04.2010 15:37

Czy jest jakas stronka tego dziennika albo inna na ktorej mozna im zostawic mily komentarzyk?

joshi 15.04.2010 15:40

a pierwszego posta czytałeś?

Watts 15.04.2010 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MłodePokolenie (Post 885005)
Bóg ich jeszcze za to pokara :) jeszcze my z ich tragedii będziemy się śmiać :)

Śmieszny jesteś, typowy polaczek. Otrzymaliśmy współczucie i solidarność całego świata, ale ty z powodu jakiegoś szmatławca cieszyłbyś się gdyby tam się wydarzyło coś podobnego ;)

koyoot 15.04.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Watts (Post 885081)
Śmieszny jesteś, typowy polaczek. Otrzymaliśmy współczucie i solidarność całego świata, ale ty z powodu jakiegoś szmatławca cieszyłbyś się gdyby tam się wydarzyło coś podobnego ;)

Ano watts, MlodePokolenie...

MłodePokolenie 15.04.2010 18:55

Ciężko byłoby mi się wyśmiewać z jakiejśkolwiek tragedii, lecz smutne jest to gdy ktoś wyśmiewa się z mego kraju i to z takiej tragedii. Zdań jest wiele. Troche mnie zagotowało i ten post wczesniejszy w tym temacie jest troszku nie na miejscu. Sorry Winetou..

massoud 15.04.2010 19:12

czekam na przeprosiny po belgijsku na stronie glownej tego szmatławca

i to im piszcie w mailach - ktos to moze tu przetłumaczyc po belgijsku?

Marcin_fan 15.04.2010 19:25

niestety nie ma języka belgijskiego.... jest co najwyżej flamandzki, nederlandzki i francuski i którymś z nich przeważnie posługują sie Belgowie...

massoud 15.04.2010 20:18

Ik wacht op een verontschuldiging in het Pools op de voorpagina - cisniemy na maila [email protected]

_ukoL 15.04.2010 20:20

Nie po to 1 dywizja pancerna gen. Maczka ich wyzwalała, nie po to polscy żołnierze przelewali za nich krew, żeby teraz robić karykaturę z godła państwowego Polski. Buraki i tyle w temacie.

Gwiaździsty 15.04.2010 20:21

A jakiej narodowości jest redaktor naczelny tego szmatławca ? Bo jeśli się okaże, że jest rodakiem np. Michnika to wcale nie bedzie dziwne.

Jaroo1 15.04.2010 21:10

Cytat:

Nie po to 1 dywizja pancerna gen. Maczka ich wyzwalała, nie po to polscy żołnierze przelewali za nich krew, żeby teraz robić karykaturę z godła państwowego Polski. Buraki i tyle w temacie.
Ale czy dla 90% ludzi w XXI wieku wazne jest to co Ty piszesz. Teraz wlasnie z ludzi sa tacy patrioci jak z koziej dupy trabka. Mlodzi ludzie w dupie maja historie swojego kraju, nie maja szacunku do hymnu, barw narodowych, ani do staszych ludzi ktorzy walczyli za nasz kraj i za inne kraje. Jakis kot zrobil karykature, ktory nie ma za chuja pojecia o tym co to jest patriotyzm i nie szanuje tego swiata, i taki kot ma na wszystko wyjebane a liczy sie dla niego tylko kasa i slawa ;/ - takich ludzi dorobil sie swiat w tych czasach


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl