![]() |
Belgowie kpią z naszej tragedii
http://korwin-mikke.pl/img/articles/...49999-w750.jpg
Belgijski dziennik kpi z katastrofy i polskich symboli Rysunek satyryczny przedstawiający roztrzaskanego o ziemię orła, w tle z biało-czerwoną flagą i napisem "Orzeł wylądował" został opublikowany w belgijskiej gazecie "Gazet van Antwerpen". http://www.gva.be/ Polska ambsada zaprotestowała przeciwko tej publikacji, jednak gazeta nie zamierza przepraszać. - Co do interpretacji należy zgłaszać się do karykaturzysty - powiedział p. Pascal Kerkhove, redaktor naczelny "Gazet van Antwerpen" i podkreślił, że "rola redakcji ogranicza się do sprawdzenia, czy rysunek nie zawiera treści rasistowskich lub nie narusza dóbra osób prywatnych". JEDZIEMY PO NICH !! - [email protected] |
Bóg ich jeszcze za to pokara :) jeszcze my z ich tragedii będziemy się śmiać :)
|
Jak nie zamierza przepraszać skoro już przeprosiła...
http://www.rmf24.pl/raport-lech-kacz...ure,nId,272668 troszke spokoju... |
chyba właśnie nie o to chodzi, żenujące jest wyśmiewanie tragedii, każdej....
|
pewnie gazeta pokroju faktu chce zwiększyć sprzedaż w kiepski sposób żerując na tragedii
|
To pół ****** z Belgii wiedzą jak wygląda polskie godło,że karykatura odniosła skutek?Zaskoczyliście mnie.
|
Cytat:
Cóż... Belgia zawsze mi się dziwnym krajem wydawała i nigdy belgów nie lubiłam, a teraz... Pokazali po prostu jak bardzo są żałośni. I do tego jeszcze czarny orzeł.. ?! WTF? *Marszałek*- czytam twojego posta i nie mogę zrozumieć... OK. Może i wiedzą, ale skojarzyć nie trudno. A to czy się pośmiali czy poczuli żenująco- tego nie wiadomo. Ja bym się cholernie wstydziła gdyby z mojego kraju coś takiego wyszło (na temat innego państwa oczywiście). |
Cytat:
|
Cytat:
to pokaz mi to na stronie tego brukowca |
co tu duzo mowic: **** im w dupe.
Niektorzy sa tacy tepi ze nie rozumieja co to znaczy niepowodzenie, porazka, tragedia. I mozna to przelozyc na kibicowanie. Smiejesz sie ze Wisła przegrala z Levadia, poczekaja chwile zaraz twoj klub X czy Y przegra z takim samym leszczem. Tak samo te barany. Jak w ogole mozna taka karykature zrobic :(( ale jak kiedys temu cwelowi ktos z rodziny umrze w wypadku to moze zrozumie ze zle zrobil |
Czy jest jakas stronka tego dziennika albo inna na ktorej mozna im zostawic mily komentarzyk?
|
a pierwszego posta czytałeś?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Ciężko byłoby mi się wyśmiewać z jakiejśkolwiek tragedii, lecz smutne jest to gdy ktoś wyśmiewa się z mego kraju i to z takiej tragedii. Zdań jest wiele. Troche mnie zagotowało i ten post wczesniejszy w tym temacie jest troszku nie na miejscu. Sorry Winetou..
|
czekam na przeprosiny po belgijsku na stronie glownej tego szmatławca
i to im piszcie w mailach - ktos to moze tu przetłumaczyc po belgijsku? |
niestety nie ma języka belgijskiego.... jest co najwyżej flamandzki, nederlandzki i francuski i którymś z nich przeważnie posługują sie Belgowie...
|
Ik wacht op een verontschuldiging in het Pools op de voorpagina - cisniemy na maila [email protected]
|
Nie po to 1 dywizja pancerna gen. Maczka ich wyzwalała, nie po to polscy żołnierze przelewali za nich krew, żeby teraz robić karykaturę z godła państwowego Polski. Buraki i tyle w temacie.
|
A jakiej narodowości jest redaktor naczelny tego szmatławca ? Bo jeśli się okaże, że jest rodakiem np. Michnika to wcale nie bedzie dziwne.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:52. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl