
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: Gorlice
Offline |
#11
|
. Proponuje zakończy jednak temat Lecha, bo na to będzie czas za tydzień .Co do Śląska to rzeczywiście nie ma się czego bac patrząc na ostatnie mecze, ale nie mozna dopuścic do tego, ze "o zaskoczyli nas" tylko trzeba ten mecz OBOWĄZKOWO wygrac i uwazac na to, żeby Marcelo i Głowacki nie zostali zawieszeni. ![]()
- Jasiu , czemu akurat Wisła Kraków ?;.
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle,a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle. - Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był alkoholikiem a matka prostytutką? - To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani. -------------- Samo tebe volim ja i više nikoga to ti kaže tvoja Torcida ! Hajduk Split |
|
|

|
||||||
|
|