The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.04.2010, 19:09
Pokuszę się o krótkie podsumowanie i moje własne oceny

Juszczyk 6 - Bardzo poprawny występ, przy jednym strzale na początku meczu zaskoczył mnie dość dziwną interwencją ale upiekło mu się i nie było z tego konsekwencji. Bronił pewnie - jak wychodził do piłki to wiadomo było kiedy, nie był nerwowy
Alvarez 6 - Cóż powiedzieć, bardzo mało błędów, aktywny w ofensywie, bardzo szybki
Diaz 7 - Dziś wyjątkowo walecznie i pożytecznie, bez głupich strat. Dużo piłek odebrał
Głowacki 6 - na swoim poziomie, bez zarzutu
Marcelo 6 - jw.
Łobodziński 2 - za jakąś aktywność ruchową mały plusik, jednak po stokroć minusy za wiele straconych piłek i bezsensowne zwody a raczej próby zwodów i holowanie piłki (aż do straty)
Piotr Brożek 3 - nie pokazał niczego szczególnego, miał jedną sytuację ale nie wykorzystał. Schodził do środka ale nic tam nie robił
Issa Ba 3 - dziś wyjątkowo słabo, mało aktywny w ataku, raczej wspomagał obrońców. Jedyny plus to taki że pokazywał się do gry gdy nie robili tego ci co powinni
Sobolewski 6 - po poprzednim dobrym meczu dziś nieco słabiej, ale wciąż bardzo dobrze. Walecznie i twardo. Miał szansę na gola
Małecki 5 - niedokładna gra lecz trzeba mu oddać, że się starał i nie przestał meczu, parę razy szarpnął lewym skrzydłem choć grał (stał) tam Piotr Brożek
Paweł Brożek: bez oceny - ciężko ocenić kogoś kto nie gra ani nawet nie próbuje grać

Boguski 4 - lepiej niż Brożek, trochę się pokazywał, miał jedną sytuację
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:49.