
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2008
Offline |
#11
|
|
Jak widziałem naszych wychodzących na boisko to już widziałem, że się czują bardzo słabo.
Co do składu to jakąś taką dziwną mamy tę drużynę. W sumie masa uniwesalnych piłkarzy i wszyscy jacyś tacy przeciętni ![]() Skład na następny mecz moim zdaniem powinien być taki(ale nie wiadomo co z Brożkiem): Pawełek Alvarez Głowacki Marcelo Brożek Małecki Sobol/Diaz Ba Kirm Hristov Brożek Uważam, że Hristov zaprezentował się lepiej niż Boguski. Ale znająć naszego peniacza trenera wystawo Boguskiego z Brożkiem w ataku a w pomocy postawi na sprawdzoną skuteczną 2 Diaz i Sobol(niestety dzisiaj strasznie słaby, wolny, ociężały i bez refleksu). Mam nadzieję, że to ostatnia runda Jirsaka w Wiśle. Niestety pora się z nim żegnać bo gra coraz słabiej, a obijać potrafi tylko cieniasów. Generalnie to nie wiem co z tego Hristova będzie. Niby jest dobry technicznie itd. Ale w rzeczywistości jest to mniej więcej klasa Boguskiego chyba.
Ostatnio edytowane przez OL Lyonaise : 27.02.2010 o godz. 19:42.
|
|
|

|
||||||
|
|