|
Z tym Smudą jako trenera roku rozumiem że sobie jaja robicie? Gość który mając taki zaje***ty skład nie zdobył mistrzostwa, z reprezenctacją zagrał na razie 2 mecze jako trener Zagłębia spisuje się przyzwoicie, choć trzeba mu oddać że drużynę wyciągnął z głębokiego kryzysu. I on ma wygrać z trenerem który zdobył mistrzostwo i ma lidera po jesieni z połową drużyny kontuzjowanej. No i warto zapamiętać że mistrzostwo zdobył grając część meczy bez Brożka a jak wiadomo wcześniej 95% naszej gry ofensywnej na tym człowieku się opierało. Wiem że są jeszcze puchary. Ale bez jaj że pokonać go ma człowiek który do pucharów ze swoją drużyną nie przystąpił bo się skonfliktował z całym Poznaniem. Już prędzej bym widział Fornalika jako trenera roku.
|