
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: BIEZANOW NOWY / CHICAGO
Offline |
#1
|
|
Nie wiem jak wy, ale ja bardzo przezywam mecze. Wszczegolnosci te o wielka stawke z lechem, legla czy craxa. Ten sezon niestety nie dal nam wiele do radosci w tych meczach, i tydzien caly byl zj.... za kazdym razem. Juz kilka telefonow bylo wymienianych :(
Napewno kazdy jest ostro wk..... za kazdym razem. Teraz pytanie jest jedno. Co wtedy robisz, i jak mozna zlosc kibicowska wyladowac zeby czlowiek normanlnie funkcjonowal... ![]()
BIEZANOW & CHICAGO
WIERNE WISLE [SIZE=3][COLOR=#000080][URL |
|
|

|
||||||
|
|