The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.10.2009, 01:36
buczo1985 napisał(a):Wyświetl post
ja mam pytanko ktoś pisał wcześniej o ciekawej rozmowie pomiędzy Małym, a Jirsakiem na boisku. O co dokładnie chodzi
Nie wiem czy o to chodziło ale przy rogu dla nas stali obok siebie - Mały ciśnieniował że już mają grać , Jirsak go uspokajał - w końcu zagrali tego krótkiego roga, Mały dośrodkował i prawie brama by była.Ogólnie pełna kultura z tego co widziałem, w porównaniu do tych jobów co zebrał Jirsak kilka meczów temu.

W ogóle Mały dziś mnie zaskoczył , w drugiej połowie trochę odpuścił ale pierwsza bardzo równa i mądra gra z jego strony ,kilka na prawdę świetnych podań.

Swoją drogą to ja wiem że jak się ma dosłownie chwile to ciężko o stopklatke i analizowanie kto jest lepiej ustawiony, ale wd mnie Skorża teraz powinien na to położyć największy nacisk na treningach.Było tyle akcji gdzie chłopaki napierdalali a wystarczyło dosłownie zobaczyć partnera, który stał sam i bramek z 5 jeszcze było by jak nic.Taką zimną ocene sytuacji to ma chyba tylko Brożek, reszta napierdziela niby z dobrych pozycji ale czasami to normalnie ręce opadają jak się widzi takie wykańczanie akcji.

A kiedy Kirm walnie bramę to ja nie mam pojęcia - to że potrafi to jasne bo na Słowenii strzelał sporo goli a z tego co mi się wydaje, bramki ten sam rozmiar - bramkarze pewnie też podobni jak u nas a za chilere trafić nie może - gdzie mam nadzieje że przyszła runda będzie jego.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:31.