The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.10.2009, 23:28
Analizujac dzisiejszy mecz mozna wywnioskowac, ze Wisla ta lige moze wygrac juz zima.
Po kolei:
Pawelek - naprawde solidny mecz, od czasu do czasu mial do wylapania jakies wrzutki lub nieliczne mogace zaskoczyc strzaly, szczegolnie chodzi mi o Mile pod koniec I polowy. bardzo bliski przy obronie karnego. mysle ze gdyby nie murawa, ktora byla sliska nie byloby bramki. Duzy plus dla naszego bramkarza.
Alvarez - dobry mecz, ale jakos bez rewelacji z przodu. no i na dodatek "niby sfaulowal" zawodnika Śląska w polu karnym. W obronie dobrze i w miare pewnie.
Glowacki i Marcelo - swietnie, czasem ostro i bezpardonowo, ale pewnie. Bardzo dobry wystep
Piotr Brozek - pewny w obronie, dobrze z przodu, duzo aktywniekszy od Alvareza. Duzo akcji lewa strona.
Cwielong - walczyl, jesli tylko byl na boisku. Brawo za bramke, mogl zdobyc jeszcze jedna, a byaby to pewnie bramka kolejki po podaniu Maleckiego. Widac ze sie stara i chce wskoczyc do pierwszej jedenastki.
Jirsak - cichy bohater meczu, duzo celnych i szybkich podan. Akcje Wisly po jego zagraniach nabieraly rozpedu, tak ze milo bylo to ogladac. Brawo!
Diaz - swietny mecz, jesli chodzi o tego zawodnika. Duzo odbiorow i asekuracji w obronie. Dobrze wypelnil luke po Sobolu, jesli chodzi o gre.
Kirm - brawo za asysty, nagana za skutecznosc. Gdyby dzis mial dzien moglby zdobyc ze 3 bramki i miec dwa razy tyle asyst. Potrzeba mu przelamania i widac to bylo po raz kolejny, ze bardzo chce strzelic bramke. Oby w nastepnym meczu
Malecki - super mecz, walka do konca o kazda pilke. Bramka i wspoludzial w wielu sytuacjach strzeleckich. Wszedzie go bylo pelno brawo Maly!!
Pawel Brozek - musi poprawic skutecznosc. Dzis jedna bramka, a powinien byl dorzucic jeszcze cos, bo juz czas wyjsc na czolo w klasyfikacji strzelcow

Ogolnie fajny mecz, mily dla oka i oby tak dalej.
A Wisla nie chciala dzis strzelac wiele bramek, bo po prostu nie wypadalo tak w goscinie
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 02.10.2009 o godz. 23:31.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:49.