
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд
Offline |
#1
|
|
Dziś przechodząc przez Rynek w okolicach godziny 15, zobaczyłem coś bardzo dziwnego. Mianowicie przy wylocie ulicy Floriańskiej gdy zabrzmiał pierwszy hejnał kilkadziesiąt osób poprostu "zamarzło". Widziałem jak chodzili, kręcili się p ookolicy, aż nagle stanęli i stali w pozach w jakich się zatrzymali przez około 7 minut. Po tym czasie normalnie poszli dalej jak gdyby nigdy nic kontynuując czynności przerwane wcześniej. Czy ktokolwiek z Was widział to dziś czy tylko mi to się udało? I w ogole o co chodziło z tą akcją?
![]()
Косово је СРБИЈА!!
|
|
|

|
||||||
|
|