Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Dziwne zjawisko dziś w Krakowie (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6407)

rafalek 27.09.2009 20:11

Dziwne zjawisko dziś w Krakowie
 
Dziś przechodząc przez Rynek w okolicach godziny 15, zobaczyłem coś bardzo dziwnego. Mianowicie przy wylocie ulicy Floriańskiej gdy zabrzmiał pierwszy hejnał kilkadziesiąt osób poprostu "zamarzło". Widziałem jak chodzili, kręcili się p ookolicy, aż nagle stanęli i stali w pozach w jakich się zatrzymali przez około 7 minut. Po tym czasie normalnie poszli dalej jak gdyby nigdy nic kontynuując czynności przerwane wcześniej. Czy ktokolwiek z Was widział to dziś czy tylko mi to się udało? I w ogole o co chodziło z tą akcją?

TSman 27.09.2009 20:13

ale jak? w bezruchuuuu? akcja kosmitow a tylko ty sie przed tym uchroniles, gratulacje :)

rafalek 27.09.2009 20:16

no dokładnie w całkowitym bezruchu...

gigant 27.09.2009 20:18

Musiałes trafić na niezły towar, albo przesadziłes ze spliffami.

Krissu 27.09.2009 20:19

http://pl.wikipedia.org/wiki/Flash_mob

dj_ibutti 27.09.2009 20:22

Myśleli, że jak przestaną się ruszać to sobie pójdziesz...

Naiwni!

DominoForza 27.09.2009 20:23

a moze padles ofiara czegos podobnego ? http://wp.tv/i,Masowy-zgon-w-restaur...4056,klip.html

rafalek 27.09.2009 20:26

http://www.youtube.com/watch?v=jwMj3PJDxuo - to było coś takiego...tylko mniej ludzi

QBAS 27.09.2009 20:47

Ludziom się na prawdę nudzi..

pio 27.09.2009 20:57

Cytat:

W akcji uczestniczą nieznani sobie ludzie znający jedynie jej termin i planowane działanie. Zazwyczaj akcje takie organizowane są za pośrednictwem Internetu lub SMS-ów.
ciekawe ilu takich na stadionach można uświadczyć :lol:

Wojtas 27.09.2009 23:16

Ludziom odbija ,wiec szukaja jakichs prymitywnych zajawek.

Mysla ze sa przez to zajebisci.

Gervas 27.09.2009 23:37

To licealiści, były 2 flashe

Nie wiem co macie przeciwko, dla mnie to coś ciekawego, nic nie zniszczyli, w sumie coś nowego i zabawnego.

Pomyślcie, idziecie ulicą i nagle wszyscy wokół was zamierają w bezruchu np 300 osób, co wtedy myślisz?

pirat.z.karaibow 27.09.2009 23:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 797844)
Ludziom się na prawdę nudzi..

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 797896)
Ludziom odbija ,wiec szukaja jakichs prymitywnych zajawek.

Mysla ze sa przez to zajebisci.

Wy macie mecze, oni mają flashe. Co w tym dziwnego? Jak ktoś Ci powie że jesteś kibolem to go zwyzywasz :lol:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gervas (Post 797903)
To licealiści, były 2 flashe

Nie wiem co macie przeciwko, dla mnie to coś ciekawego, nic nie zniszczyli, w sumie coś nowego i zabawnego.

Pomyślcie, idziecie ulicą i nagle wszyscy wokół was zamierają w bezruchu np 300 osób, co wtedy myślisz?

Oczywiście że ciekawe i zabawne. To ma sens, ukryte przesłanie. W wielu przypadkach jest to ciekawsze niż pewne akcje kibicowskie.

Zaraz będzie- ''Ty chuju'' :>

Kajtek 28.09.2009 03:38

Bardzo fajna, pozytywna i zakrecona akcja. Na stadionie fajnie by bylo cos takiego zrobic na wielka skale, np w momecie radosci ze strzelonej bramki.

Jaroo1 28.09.2009 08:08

dokladnie my lubimy sie zjednoczyc na trybunach, zrobic zajebisty doping i poczuc ta siłe a oni lubia takie akcje. Jestem ciekaw jakby tak nagle zamarli na 5 minut a w tym czasie jakis złodziej im sie by zaczał dobierac do portfeli uhahahahahaa ciekawe czy nadal by stali i sie nie ruszali uhehehe

LuKaS TSW 28.09.2009 08:13

Jaroo1 dobre myśli masz z tym kieszonkowcem,albo jak by go gołąb osrał czy też by wytrzymał:D
Ogólnie skoro to nie szkodzi innym i nie wywołuje negatywnych odczuć u społeczeństwa,niech się bawią.

Gwiaździsty 01.10.2009 17:16

Dobrze, że zbiorowo nie wysrali się na Rynku. Specjaliści od inżynierii ludzkich zachowań eksperymentują jak poprzez internet wywołać różne zachowania. Potrzebują do tego użytecznych idiotów, ktorzy dobrze głosują jak trzeba, ale można ich teraz ściągnąć w jedno określone miejsce. Kiedyś może to się przydać.

Genio 01.10.2009 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kajtek (Post 797916)
Bardzo fajna, pozytywna i zakrecona akcja. Na stadionie fajnie by bylo cos takiego zrobic na wielka skale, np w momecie radosci ze strzelonej bramki.

i do tego to zmierza, najpierw sie pokazac, coraz wiekszej rzeszy ludzi uswiadomic ze cos takiego istnieje, zaciekawic, i za jakis czas szarpnąc sie na cos ogromnej skali, dla rozrywki, nie po to bys mial jeden z drugim co krytykowac

luk02 01.10.2009 19:07

http://www.youtube.com/watch?v=VQ3d3KigPQM cos do tematu ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl