![]() |
Dziwne zjawisko dziś w Krakowie
Dziś przechodząc przez Rynek w okolicach godziny 15, zobaczyłem coś bardzo dziwnego. Mianowicie przy wylocie ulicy Floriańskiej gdy zabrzmiał pierwszy hejnał kilkadziesiąt osób poprostu "zamarzło". Widziałem jak chodzili, kręcili się p ookolicy, aż nagle stanęli i stali w pozach w jakich się zatrzymali przez około 7 minut. Po tym czasie normalnie poszli dalej jak gdyby nigdy nic kontynuując czynności przerwane wcześniej. Czy ktokolwiek z Was widział to dziś czy tylko mi to się udało? I w ogole o co chodziło z tą akcją?
|
ale jak? w bezruchuuuu? akcja kosmitow a tylko ty sie przed tym uchroniles, gratulacje :)
|
no dokładnie w całkowitym bezruchu...
|
Musiałes trafić na niezły towar, albo przesadziłes ze spliffami.
|
|
Myśleli, że jak przestaną się ruszać to sobie pójdziesz...
Naiwni! |
a moze padles ofiara czegos podobnego ? http://wp.tv/i,Masowy-zgon-w-restaur...4056,klip.html
|
http://www.youtube.com/watch?v=jwMj3PJDxuo - to było coś takiego...tylko mniej ludzi
|
Ludziom się na prawdę nudzi..
|
Cytat:
|
Ludziom odbija ,wiec szukaja jakichs prymitywnych zajawek.
Mysla ze sa przez to zajebisci. |
To licealiści, były 2 flashe
Nie wiem co macie przeciwko, dla mnie to coś ciekawego, nic nie zniszczyli, w sumie coś nowego i zabawnego. Pomyślcie, idziecie ulicą i nagle wszyscy wokół was zamierają w bezruchu np 300 osób, co wtedy myślisz? |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Zaraz będzie- ''Ty chuju'' :> |
Bardzo fajna, pozytywna i zakrecona akcja. Na stadionie fajnie by bylo cos takiego zrobic na wielka skale, np w momecie radosci ze strzelonej bramki.
|
dokladnie my lubimy sie zjednoczyc na trybunach, zrobic zajebisty doping i poczuc ta siłe a oni lubia takie akcje. Jestem ciekaw jakby tak nagle zamarli na 5 minut a w tym czasie jakis złodziej im sie by zaczał dobierac do portfeli uhahahahahaa ciekawe czy nadal by stali i sie nie ruszali uhehehe
|
Jaroo1 dobre myśli masz z tym kieszonkowcem,albo jak by go gołąb osrał czy też by wytrzymał:D
Ogólnie skoro to nie szkodzi innym i nie wywołuje negatywnych odczuć u społeczeństwa,niech się bawią. |
Dobrze, że zbiorowo nie wysrali się na Rynku. Specjaliści od inżynierii ludzkich zachowań eksperymentują jak poprzez internet wywołać różne zachowania. Potrzebują do tego użytecznych idiotów, ktorzy dobrze głosują jak trzeba, ale można ich teraz ściągnąć w jedno określone miejsce. Kiedyś może to się przydać.
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=VQ3d3KigPQM cos do tematu ;]
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:51. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl