The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.08.2009, 12:19
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Wszystko zalezy od punktu siedzenia.

Układ? Układ by nie zdobyć mistrzostwa? No jakoś nie wierze w to.
Sprawdzony ligowowiec Olsza, to nie taki sprawdzony ligowiec jak myslisz.

Ja po prostu wychodze z założenia, że nasz sztab trenerów, ma dosc umiejetnosci by okreslic czy dany zawodnik jest w stanie grac mecze mistrzowskie czy nie.
Cebanu miał isc do Bytomia, ogrywać się z liga, czyli wybronic pare meczy pare puscic, po prostu nauczyć się ligi.
Drużyna taka jak nasza, nie ma prawa na eksperymenty w meczach o mistrzostwo. Na to był czas na sparingach, a skoro testowali innych , to jasne jest że Pawełek mimo iz jest słaby jest dobry
Olszewski przed przyjściem do Cracovii miał 93 spotkania w lidze i był jednym z wyróżniających się zawodników. Jeżeli Wisła nie ma prawa eksperymentować, to powiedz mi czym jest stawianie na Pawełka w bramce, bo z pewnością nie jest to stawianie na pewność. Po prostu zwykły kibic futbolu jak widzi co wyprawia Pawełek w bramce to nie jest w stanie sobie wyobrazić, że Cebanu może być słabszy. Jeżeli natomiast faktycznie Ilie jest slabszy od Pawełka, to nasuwa się kolejne pytanie. Jak klub z takimi aspiracjami jak Wisła może mieć 2 tak słabych bramkarzy? Inna sprawa, że po tylu błędach popełnionych przez Pawełka przyzwoitość nakazuje dać szansę Cebanu i wtedy będzie można powiedzieć czy jest słaby, czy nie.

Jak coś to może ten Kurto będzie jakiś normalny, tylko trzeba dać w końcu szansę, a nie stawiać w nieskończoność na jedną osobę, ktora zawodzi
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:41.