The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 11.08.2009, 18:44
Wiślak709 napisał(a):Wyświetl post
a czemu niby nie dac szansy Cebanu?
Już wytłumaczyłem: Bo wszystko wskazuje na to, że jest słabszy od Pawełka, a nie możemy sobie pozwolić na ryzyko utraty punktów, by się przekonać, że tak nie jest. Jakby Cebanu faktycznie był lepszym bramkarzem (co ujawnia się choćby na treningach), to Skorża już dawno by go wpuścił. Ale widocznie jego umiejętności są nieprzekonujące.
Lech idzie jak burza w tym sezonie i nie możemy dać się wyprzedzić już w 3 kolejce. Nie możemy kalkulować, że jak stracimy punkty eksperymentując z bramkarzem, to i tak je nadrobimy przy następnym potknięciu Lecha, bo nie sądzę, aby Lech stracił tak formę jak to było ostatniej wiosny, gdzie mieliśmy dużo czasu na doścignięcie ich w tabeli. To się już raczej nie powtórzy. Dlatego w kontekście tego sezonu wydaje się, że każda strata punktów to katastrofa i nie można prowokować takich sytuacji. No chyba, że wystarcza nam LE, ale dla mnie jak i pewnie wszystkich w Skorżowym sztabie cel ligowy jest jeden: Obrona mistrzostwa i kolejne, tym razem udane podejście do LM.
Ostatnio edytowane przez Jazon : 11.08.2009 o godz. 18:48.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:50.