The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
WzT
Senior Member
 
 
Od: 10.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 06.08.2009, 09:48
qazwsx123 napisał(a):Wyświetl post
samemu gówno zrobisz. mozesz przekonać kolegę ale nie kilkaset milionów ludzi w Europie. Myślisz, ze mnie nie wkur..a jak Rosjanie nas opuwają jak Zydzi Nas poniżają i osmieszamy sie na arenie miedzynarodowej ? Dopóki Polacy nie poznają swojej prawdziwej wartości w Europie i nie zaczną rozmawiać z innymi jak równy z równym to będziemy się tylko pogłebiać w upokorzeniach. Pokolenie młodych Polakówma w dupie historię i coraz bardziej upodabniamy się do Amerykanów. Czy Wy ****.a mać nie widzicie, ze w Naszym kraju dzieje się coś złego, ktos musi miec nad trym kontrole aby to szło w złym kierunku. Trzeba zrobic przwrót narodowy i pozwolic dojsc do władzy prawdziwym patriotom ludziom którym zalezy na dobru Polski. Wszyscy chcą zmian ale głosujecie dalej na ludzi, którzy maja dobro Polski daleko w dupie jak np SLD czy partia rzadzaca. Jak chcecie zeby było lepiej to wezcie sprawy w swoje rece i postarajcie sie myslec a nie tylko łykacie wszystko jak tania *****a co Wam ludzie pokoza w TV czy napisza w gazecie.
Napisalem to bo historia i polityka sprowadza sie do wsoplnego mianownika.
Smutna prawda jest taka że masz rację.
"NIECH ŻYJĄ ŻOŁNIERZE POLSKIEJ ARMII PODZIEMNEJ"



Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:02.