The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
wislak.azory
Banita
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 04.08.2009, 23:11. PROTEST - Brytyjski gwiazdor kpi z tragicznej historii Polski
Brytyjski gwiazdor kpi z tragicznej historii Polski

http://www.youtube.com/watch?v=WpcOQ7HaB98

Liczne protesty wywołał prezenter programu motoryzacyjnego telewizji BBC 2 ("Top Gear") Jeremy Clarkson, który w nadawanym na żywo niedzielnym show sparodiował inwazję Niemiec na Polskę z 1939 roku w reklamie Volkswagena Scirocco.

Reklama w formie wiadomości dziennika telewizyjnego wykorzystuje markę handlową Volkswagena Scirocco TDI, pokazując współcześnie zmontowane sceny panicznej ucieczki Polaków przed domniemaną inwazją niemiecką, wobec której polska armia jest bezradna.

W reklamie, którą obejrzało ok. 6,7 mln telewidzów, Polacy rzucają się w wielkim pośpiechu do autobusów i pociągów, porzucają niedojedzone posiłki w stołówkach i zmierzają w stronę granicy.

Reklamę aluzyjnie nawiązującą do exodusu Polaków z września 1939 roku wieńczy napis: "Volkswagen Scirocco TDI. Berlin to Warsaw in one tank" (Volkswagen Scirocco. Trasa Berlin-Warszawa na jednym baku).

Angielskie słowo "tank" jest wieloznaczne, w języku militarnym oznacza czołg i może sugerować, iż inwazja hitlerowców na Polskę niewiele ich kosztowała.

Dokładna liczbę skarg ma zostać opublikowana w środę. BBC twierdzi, że była ich tylko garstka.



http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,tit...l?ticaid=18820



Gość chyba się z **ujem na łby pozamieniał. Szok.

Jak Angole wogóle historii nie znają, to potem takie brednie ich smieszą.


Mnie to zbulwersowało, a co Wy o tym myślicie?

-----------------------------------------------------------------------------------------------

jesli czujecie sie obrazeni tym faktem piszcie na adres [email protected]
wszystkie pomysly jakie wam wpadna do głowy by zbesztac tego drania

temat: Jeremy Clarkson PISS OFF (polish/german advert)

treść: http://www.youtube.com/watch?v=WpcOQ7HaB98

I'm shocked. This is outrageous, ridicolous !!

You have no idea about that your fantastic idea about great TV advert can insult and upset other people?!
It is no as funny as you bloody think. Jeremy, you idiot, you do not know anything about Europe's tragic history, about Germany role, and Polish disaster !?!?
They should ban you from every TV in the world you morron !! If you did not go to school that is your bloody problem.
All english nation was so lucky that most of War's horror was happening everywhere but England, and you are brave enough to laugh at it with your funny jokes ?!

Piss off !!
Powód: JEREMY CLARKSON piss off !!
Ostatnio edytowane przez wislak.azory : 05.08.2009 o godz. 18:05.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:01.