
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 04.2005
Skąd: KRAKÓW
Offline |
#1
|
|
Mam nadzieję że nie ma jeszcze podobnego tematu na forum, dawno tu nie zaglądałem.
Zachęcam wszystkich do głosowania na tor w Krakowie. Teoretycznie od tego głosowania wiele nie zależy ale nie wiadomo jak sytuacja się z czasem rozwinie i głupio gdyby tor miał powstać w Warszawie czy Gdyni bo Kraków po raz kolejny prześpi swoją szansę... Poniżej link z którego można głosować. http://www.f1.lge.pl/ Pozdrawiam. |
|
|