
|
|||||||
| Hyde Park Sportowy (moderowane) Odpowiednie miejsce do wymiany poglądów na tematy sportowe, nie tylko piłkarskie, nie dotyczące jednak bezpośrednio "Białej Gwiazdy". O sytuacji w reprezentacji, innych polskich klubach czy ligach na świecie oraz o innych dyscyplinach sportu piszcie |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
miszcz ortografji
Od: 04.2004
Offline |
#11
|
|
Przede wszystkim po raz kolejny ewidentnie widać, że u naszych brak rozgrywającego (środkowego). Nie potrafimy grać przy wysokiej obronie przeciwnika, brak wbiegów podsłon itp (chociaż Wenta mówił wczoraj podczas "czasu" że żadnych podsłon).
Generalnie wynik cieszy, skuteczność Tłuczyńskiego i Jurasika. Wpieprza na maksa statyczna obrona(nisko ustawiona) czekająca na blok. Lazarov pokazał "siłę" naszego bloku i niskiej gry w obronie. Z drugiej strony wszystkie Polskie drużyny nie potrafią grać wysoką. Z Niemcami fajny mecz będzie . Jestem pod tym względem optymistą i pykniemy ich 3-4 bramkami. |
|
|

|
||||||
|
|