
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2007
Skąd: FCK
Offline |
#11
|
|
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger Manchester United 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* - Milan 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada FC Barcelona 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 26.JoeCole92 27. Bobic 28.HarryTB 29.WislakWiDoK |
|
|

|
||||||
|
|