
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie
Offline |
#11
|
|
1.grzesiek632-gram Arsenal
2. Sabo 2. janko04 3.Fuss 4.marcinugorek 5.gregoriustsw 6.Jachcik 7.bluesinger 8.usioc1 9.Dżołkmen 10. *TS* 11.wislakdaniel 12. Prezydent TS 13.WiślakNH 14. Gucio25 15. Lukasz15wisla 16. Wujek dobra rada 17.Kuciel 18. Martinho 19.19szczepan06 20.DominoForza 21.rafiABG 22.ostach1906aka 23.PLACHO 24.Qbcio 25.losiu2001 26.JoeCole92 27. Bobic 28.HarryTB 29.WislakWiDoK niech kazdy z tej listy obok swego nicka wpisze czy bedzie mogl na 100% grac dzis! i jaka druzyna bedzie gral przez cały turniej. gra pierwsza 24 graczy.. gdy ktos sie wpisze ze nie moze grac to bierzemy wtedy graczy z miejsc od24 szczegoły gry ustalimy pop wypełnieniu tej listy.. wtedy tez podziele na grupy
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 14.11.2008 o godz. 17:20.
![]()
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.." |
|
|

|
||||||
|
|