
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Kto? | |||
| McCain |
|
119 | 66,11% |
| Obama |
|
61 | 33,89% |
| Głosujących: 180. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Graf Zero
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)
Offline |
#11
|
|
To są najbardziej ironiczne wybory jakie pamiętam.
Taki na przykład amerykanski żołnierz stacjonujący w Bagdadzie może sobie z jednej strony na prezydenta wybrać przedstawiciela partii, która w poprzednich 8 latach desygnowała na to stanowiska głąba, który go tam wysłał. Co nie wróży szybkiego powrotu. A jak mu się nie podoba to zawsze może zaglosować na gościa który ma na imie Husajn. Jak mawia poeta - w pytę. Zaden. |
|
|