
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec
Offline |
#10
|
|
Widzę, że temat ucichł, więc zadam kilka pytań, tak z czystej ciekawości. Kupujecie te startery? Jeśli tak to zadowoleni jesteście z Wiślackiej telefonii? Ja osobiście mam numer w Orange i zarejestrowałem się na premiumliga.pl wyczytałem gdzieś, że doładowując konto przez tamtejsze doładowania też się wspiera Wisłę? Ciekawią mnie ogólnie wasze opinie na temat "Wisła mobile".
W temacie dalej cichutko, może jednak ktoś ma coś do powiedzenia odnośnie tej usługi?
Ostatnio edytowane przez Wichar87 : 12.11.2008 o godz. 12:15.
|
|
|

|
||||||
|
|