The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
saiko_sikboi
Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 16.09.2008, 12:49
Bóg Trybun (objawion) napisał(a):Wyświetl post
Nie ta miara, nie ten problem.
O jakim "wsparciu" dla niego mowa? Drwienie nazywasz wsparciem? Kpina Cię nie opuszcza nawet po meczu.
O takim wsparciu, ze nie sadze, by przez 90 minut caly sektor mu cisnal. Jednostki w pewnym momencie daly znac o sobie, a Mariusz strzelil fucka tak po prawdzie calemu sektorowi. Gdybys tam byl, i zachowywal sie fair w stosunku do kopaczy, nie poczulbys liscia na twarzy ? Nie cche sie powtarzac, ale szacunek tez dziala w dwie strony, a medialnosc i wytrzymalosc psychiczna to takze jedna ze stron pilkarstwa. Dlatego wlasnie sadze,ze dal ciala jako czlowiek i jako pilkarz, na swoj sposob bedacy w symbiozie z kibicami. Przychodzisz dla wspolnej atmosfery i kibicowania Wisle - dobrze, bo ja tez tak robie. Ale skoro gosc na boisku nie dorasta to tej poprzeczki grajac dno i strzelajac fochy, to cos jest nie halo. Poza tym - mozna sie tylko domyslac, co ktos mial na mysli "jadac" po Pawelku, ale prawda jest taka, ze w Wisle nie jest On najmocniejszym ogniwem. Z moich prywatnych obserwacji - gdy leci pilka, nie daj Boze jeszcze po ziemi, to tak naprawde sram pod siebie gdy widze Pawelka, ktory ma ja wybic. Podobnie ma sie z interwencjami stricte bramkarskimi itp. Tak naprawde jest nieprzewidywalnym bramkarzem i brak mu pewnosci w tym, co robi - na tej pozycji niedopuszczalne. Nie chodzi juz o sam mecz z Kuchennymi, tylko o caloksztalt - naprawde jest slaby i sieje ferment. Od zdrowej krytyki nikogo jeszcze szlag nie trafil, a pokazywanie fuckow jest tylko oznaka bezradnosci. W bardzo prestizowym meczu, gdzie na 4 gole 2 sa tak naprawde Jego, to raczej w****ienie nalezy skierowac do siebie, a nie calego swiata. Niech broni sie interwencjami i forma, a nie zagrywka jak spod budki z piwa. Nie mowie, ze pojechanie mu z sektora bylo najmadrzejsze, ale jestem w stanie zrozumiec i wytlumaczyc sobie pozstawe osob za to odpowiedzialnych; natomiast dla postawy Pawelka wytlumaczenia nie ma.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:44.