
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#1
|
|
Temacik założony na szybko
Kto jest Waszą faworytką Miss Polski 2008? Jak sądzicie kto wygra? Osobiście podobała mi się kandydatka z Płocka [chyba nr. 8]. No 27 też nie jest zła ![]() Ps. Mam nadzieję, że będą jacyś zainteresowani tym tematem ![]() EDIT: Takie konkursy rządzą się zawsze swoim prawem [czyt. dasz d*** wygrasz/przejdziesz] Rusłana będzie występować. Niezła z niej babeczka hehe. Żeby jej nie wzięli za uczestniczkę, bo jeszcze wygra.
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 03.08.2008 o godz. 22:00.
|
|
|