Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Miss Polski 2008 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4673)

w0lno. 03.08.2008 21:49

Miss Polski 2008
 
Temacik założony na szybko

Kto jest Waszą faworytką Miss Polski 2008? Jak sądzicie kto wygra?

Osobiście podobała mi się kandydatka z Płocka [chyba nr. 8]. No 27 też nie jest zła :P

Ps. Mam nadzieję, że będą jacyś zainteresowani tym tematem :)

EDIT: Takie konkursy rządzą się zawsze swoim prawem [czyt. dasz d*** wygrasz/przejdziesz]

Rusłana będzie występować. Niezła z niej babeczka hehe. Żeby jej nie wzięli za uczestniczkę, bo jeszcze wygra.

Bobic 03.08.2008 21:57

No 27 niezła, ale dużo ładnych odpadło

L U Z N Y 03.08.2008 22:12

moja faworytka to ta z 17 :)

Majkel1906 03.08.2008 22:33

noo 17 faaajna :)

WiselkaMLP 03.08.2008 22:34

powiem ktora jest dobra jak mi powiecie gdzie je moge zobaczyc :>

e 03.08.2008 22:35

na polsacie


w sumie wszystkie ladne, ale mi wpadly w oko 18 i 19.


miss Polski to za duzo powiedziane, ile jest lasek ktore nie uczestnicza w tego typu konkursach (czy to nawet ze wsi ktora ma 200 mieszkancow) i przewyzszaja o 4 glowy te z konkursu..a jak patrze na ta miss 2007 to nie wiem kto to wybieral... szpara miedzy jedynkami :rotfl:

w0lno. 03.08.2008 22:38

Dla mnie wybór jest prosty 27 bądź 28.

17 mi się w ogóle nie podoba.

A jak Wam się Rusłana podoba ?

@Medyk - prawda!

EDIT:
Miss Foto - nr. 3
Miss Interentu - nr. 15
Miss You Tube - nr. 28 [jedna z dwóch moich faworytek]
Miss Widzów Polsatu - nr. 7
4 vice Miss Polski - nr. 7
3 vice Miss Polski - nr. 5
2 vice Miss Polski - nr. 17
1 vice Miss Polski - nr. 19
MISS POLSKI 2008 - nr. 28 [ma się to oko :P]

medyk 03.08.2008 23:04

slyszalem ze na tym smiesznym konkursiku jest córka ''posłanko Hojarska'' slyszalem tez ze morde ma jak by jej ktos z buta przywalił.. prawda to?

Majkel1906 03.08.2008 23:12

smieszne to wszystko jest. jak by wiedzial ze wygra bo wogole sie nie cieszy i nic. Po za tym nie jest jakas super

medyk 03.08.2008 23:31

od polowy tych dziewczyn ładniejsze spotykam jak wychodze do sklepu po bułki.

Wojtas 03.08.2008 23:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez medyk (Post 578983)
od polowy tych dziewczyn ładniejsze spotykam jak wychodze do sklepu po bułki.


Haha to chyba mamy podobne odczucia.:D

Wiem ze kwestia urody danej dziewczyny to naprawde kwestia gustu ,kazdy ma inny itd ale naprawde te dziewczyny zupelnie przecietne,i podpisuje sie pod tym co Medyk napisal,ze tez spotykam ladniejsze jak wsiade w byle co ,na byle jakim przystanku...

Coach 04.08.2008 10:57

http://wiadomosci.onet.pl/1800492,11,item.html

<Crasch> 04.08.2008 12:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 578998)
Haha to chyba mamy podobne odczucia.:D

Wiem ze kwestia urody danej dziewczyny to naprawde kwestia gustu ,kazdy ma inny itd ale naprawde te dziewczyny zupelnie przecietne,i podpisuje sie pod tym co Medyk napisal,ze tez spotykam ladniejsze jak wsiade w byle co ,na byle jakim przystanku...

Dokładnie, ale ja jestem zdania że Yury nie powinno wybierać Miss polski tylko publiczność
Ta która wygrała (wg. mnie:P ) od niej tam stało kilka lepszych.
I dla mnie wygrała ta z 7, Miss widzów Polsatu:)

Ogólnie miss to jest jedna wielka korupcja;/

Awe 04.08.2008 12:46

http://nasza-klasa.pl/profile/2545896 - a tutaj bez "pudru" :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl