
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 02.2005
Skąd: KR
Offline |
#1
|
|
Do założenia tego tematu natknął mnie podpis użytkownika Romano, na którym przeczytałem "Porażka Obywatelska". Zastanawiające jest jak takim niewinnym podpisem można ściągnąć na siebie antypatię innych. To samo Tyczy się podpisu " To nie jest mój prezydent", pisząc coś takiego w jakiś sposób obrażamy zwolenników tych ludzi . Zakładając ten wątek mam w głowie również sytuację z Ostrowca, gdzie śpiewaliśmy, że pier dolimy Legię i warszawiaków, a większość tych ludzi widzieliśmy pierwszy raz na oczy. Zastanawialiście się czasem, po kiego buca robimy sobie tak pod górkę nawzajem?
PS. Jeśli moje wywody okazą się zbyt płytkie, jak na to forum - proszę o zamknięcie tematu. ![]()
KOPER
|
|
|