![]() |
Nienawiść
Do założenia tego tematu natknął mnie podpis użytkownika Romano, na którym przeczytałem "Porażka Obywatelska". Zastanawiające jest jak takim niewinnym podpisem można ściągnąć na siebie antypatię innych. To samo Tyczy się podpisu " To nie jest mój prezydent", pisząc coś takiego w jakiś sposób obrażamy zwolenników tych ludzi . Zakładając ten wątek mam w głowie również sytuację z Ostrowca, gdzie śpiewaliśmy, że pier dolimy Legię i warszawiaków, a większość tych ludzi widzieliśmy pierwszy raz na oczy. Zastanawialiście się czasem, po kiego buca robimy sobie tak pod górkę nawzajem?
PS. Jeśli moje wywody okazą się zbyt płytkie, jak na to forum - proszę o zamknięcie tematu. |
W Bełchatowie i w Ostrowcu Legia się dużo lepiej od nas pokazała więc może dlatego im "ciśniemy"......kompleksy?////
|
Cytat:
|
Cytat:
ten temat to jakies jaja czy Ty tak na serio? |
Co to za jakas teczowa alternatywa?
Wolnosc slowa jest min. od tego, zeby uderzac w to co sie postrzega jako glupote innych... |
Nie, to forumowa bojowka stowarzyszenia Nigdy Wiecej, oddzial Krakow.
Czasem z przykroscia stwierdzam, ze ludzie najpierw pisza, pozniej mysla, ewentualnie nie mysla wcale. |
Cytat:
przerzuc sie na, http://cyberhate.org.pl/ i po klopocie, moze i nawet modem zostaniesz |
żałuje tych śpiewów na Legia którą przecież nas tak bardzo kocha i pewnie źle słyszałem przy bramkach gts,gts... było nasz ts ! i bo Wisełka mistrzem jest a nie to co wydawało mi sie że słyszałem !
"...bo w nienawiści tak wychowano, wychowano nas ..." może i bluzgów później było trochę za dużo ,ale nie róbmy z siebie sierot , warszawiacy nigdy sie nie lubili z krakowiakami a tą nienawiść potęgują jeszcze 2 rywalizujące o najwyższe cele kluby,tak było jest i będzie,nie zmienisz tego ,Cracovie też mamy pokochać ? tfu |
Nie ma we mnie nienawisci. Moge wyzywac kogos ale robie to w danej chwili i danej sytuacji. Nigdy sam pierwszy nie wyzywam, chyba ze ktos mnie wyzwie - mowie tutaj o swiecie kibicow. Szanuje wszystkich w lidze ktorzy na to zasluguja ( pomijam Polonie Warszawa ale to dluzsza historia ) a reszte lubie, mniej lubie lub mi wisi zupelnie. Okazuje szacunek Wisle, Widzewowi ale nie palam do nich miloscia. Jesli graja w Pucharach - kibicuje.
|
każdy o zdrowych zmysłach wyzywając Legię lub Warszawiaków wie, że robi to tylko na potrzeby dopingu, a w rzeczywistości nic do nich jako jednostek, ludzi.. nie ma:D stary.. traktuj życie na wesoło i patrz na takie sprawy z przymrużeniem oka to będzie Ci lżej! :D
|
Cytat:
Głupia argumentacja . Cytat:
|
Kazdy mieszka gdzie chce/musi. Ja mieszkam w Wawie bo tam mieszkala moja rodzina od pokolen, bo kocham to miasto, jego historie,magiczne miejsca. Uwielbiam tez Krakow bo ma taki niepowtazalny specyficzny klimat i tylko tutaj czuje sie prawdziwego ducha kabaretu,sztuki,poezji. Lubie w Krakowie wypoczywac jak nie mam czasu na zagraniczne wycieczki...udaje sie do Krakowa bo Warszawa zwyczajnie nie nadaje sie do niczego wiecej niz do zycia nocnego...a to za malo...mam tego na tonu w roku.
Badzmy tolerancyjni w granicach takich samych w jakich nie jestesmy w stosunku do "wrogich" klubow. |
Cytat:
Można to też analizować teoretycznie czy filozoficznie ,a więc każde uczucie czy myśl wpływa na człowieka i potrafi się uzewnętrzniać . --- Staram się walczyć ze złymi emocjami ,ale powiem szczerze że Legia wywołuje u mnie skrajne emocje :). |
Cytat:
Piosenka "jestem kibicem Wiselki Krakow..." spiewana jest u nas od wielu lat i mozna ja nazwac w pewien sposob tradycyjna. Zreszta kiedys juz sie wypowiadalem na temat robienia teatru ze stadionu... Nie pozwolmy s.......ic klimatu kibicowskiego na stadionach w Polsce.Bo niedlugo dojdzie do tego,ze mecz bedzie sie ogladac w ciszy i skupieniu (dokladnie tak,jak w Anglii). A chyba nie o to chodzi w tym wszystkim,nie? |
:shock:
Porażające. A pomyśl sobie, co śpiewają tym biednym starszym panom z PZPN-u po każdym meczu... No, skandal! Jakby jakiś inny mod chciał to "coś" zamknąć, to proszę się nie krepować:D |
Cytat:
____ Troche dziwna sprawa bo watek kretyński jak i wpis załozyciela, a inne wpisy w nim interesujące.. ale zamknac trza. ps. nienawidze... ..poniedziałków ;p |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl