
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#11
|
|
Drozd niby siedzisz tyle na forum a podaj przykład trenera z sukcesami w Wiśle który stosowal kiedykolwiek wieksza rotacje przy grze wyłącznie w lidze punktujac przynajmniej 1.7 pkt/mecz.
Tu mamy ewidentnie przypierdalanie sie dla samego faktu że osoba X jest trenerem. Jop odkąd jest trenerem w Wisle nie mial wiecej niz dwóch meczow z rzedu bez wygranej w lidze. Jeśli to sie nazywają kryzysy to ja sobie życzę takie do końca jego pobytu w Wiśle. |
|
|

|
||||||
|
|