The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.08.2024, 23:16
I dlatego Jarek pod presją wywalił twoich ulubieńców pokroju Ratona, Eneko, Omraniego, a liczebność hiszpańskiego szrotu znacznie się zmniejszyła, bo z dziewięciu (licząc Kikusia i Albercika) zostało dwóch: Alfaro i Baena.

Klasy Rodado nikt nie kwestionował, z tym, że w zeszłym sezonie jego gole nie mogły się pokryć z wyczynami Ratona, Eneko i reszty.

Powtarzam po raz kolejny, Puchar Polski zdobyty dzięki dużemu szczęściu, nie może przysłonić faktu największej kompromitacji Wisły i to hiszpańskiej Wisły w postaci sezonu ligowego.

To była rzecz niewyobrażalna i trudno będzie ją poprawić.

Dzisiaj Rodado ma łatwiej, bo jego gra nie jest porównywana do Ratona i spółki.

W zeszłym sezonie musiała być.

Skoro na jedenastu Hiszpanów, tylko dwóch sprawdziło się.

Gdyby były odwrotne proporcje, to nikt by tego nie kwestionował, a że Rodado i zazwyczaj Carbo byli jedynymi pozytywnymi elementami hiszpańskiej Wisły, to krytyka musiała być spora i dlatego Jarek pod presją dokonał czystki hiszpańskiej.

Chociaż prokuratura być może powinna zainteresować się sprawą Ratona.

Najpierw przedłużony kontrakt, a potem szybkie rozstanie.

Śmierdzi to na kilometr.

Tak samo jak Omrani i ta propaganda sukcesu, która się odbywała przed jego przyjściem.

Pochwal się, ile zarobiłeś na nim.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 23.08.2024 o godz. 23:27.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31.