
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#32
|
|
Markusik, twoja wizja hiszpańskiej Wisły im. Alvaro Ratona skompromitowała się ostatecznie na wiosnę.
Zaskroniec pod przymusem podjął spóźnione decyzje o zakończeniu tego burdelu. Kończ waść, wstydu oszczędź. A twoich bredni o polityce nawet nie wypada komentować, zwłaszcza po tym co się w Polsce wyprawiało przez osiem lat 2015-2023. Czasy PRL-u były nam narzucone przez tych, którzy oddali nas w ręce Stalina na skutek decyzji podjętych na podstawie losów drugiej wojny światowej. Co my mogliśmy zrobić jako malutcy? I tak skończyliśmy o wiele lepiej niż Ukraina, Białoruś, itp. Urban zrobił dużo dobrego po 1989 r. w kontekście walki z pedofilią w kościele, ale jak wiadomo to temat tabu. A tymczasem poczytaj sobie o najbardziej skompromitowanym Jędraszewskim, który za tuszowanie pedofila Paetza był nagradzany kolejnymi awansami.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 01.08.2024 o godz. 11:38.
|
|
|

|
||||||
|
|