FraMat napisał(a):

Po pierwsze: akurat ten pierwszy mecz ligi nastąpił w niecałe trzy dni po wyczerpującym meczu pucharowym.
Po drugie: to prawda, że Rude pierwszy mecz cudem wygrał, a Moskal tylko zremisował. Jednak sama gra, styl, ustawianie się, płynność akcji, były w meczu pod wodzą Moskala o niebo lepsze.
Niektórzy mają pamięć złotej rybki i z meczów zapamiętają tylko wynik.
W tym przypadku było tak:
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-no...na-inauguracje
Nie pogrążaj się.
|
Żeby pozostać w konwencji i odbić piłeczkę jaką byliśmy katowani po pierwszych meczach Rude należałoby wspomnieć o recyrkulacji piłki czy asymetrycznym ustawieniu zespołu