
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków
Offline |
#11
|
|
Dziwne uczucie bo w sumie nie oczekiwałem niczego ale i tak mi przykro
![]() Chyba dlatego, że po ponad 20 latach oglądanie tej kadry na wielkich turniejach zdałem sobie sprawę, że marne szanse, że doczekam jakiegoś spektakularnego zwycięstwa w ich wykonaniu (nie mówię o wyjściu z grupy tylko żeby zzobaczyć dobry mecz, sprawić sensację) W tym czasie wszyscy inni mieli swoje chwile: Grecja, Dania, Czechy, Słowacja, Turcja, Islandia wyeliminowała Anglię w 2016, Walia była wtedy w półfinale, a my jesteśmy po raz piąty na euro i cztery razy są do zapomnienia. Od ponad 20 lat słucham o tym mitycznym szkoleniu. Kasy w klubach co raz więcej, infrastruktura się niby poprawiła ale chyba bardziej stadiony niż obiekty treningowe, a efektów nie ma żadnych. W 2008 oglądałem mecz z Austrią z perspektywy stadionu. Jechali z nami jak z kupą gnoju i tyko Borucowi zawdzięczamy remis. 16 lat później niewiele się z naszej strony zmieniło. ![]()
Puchar jest na5z!
|
|
|

|
||||||
|
|