Ogryzek napisał(a):

Taaaa bo wizja zeby grac jak Barcelona bez obrony to powstała w głowie Krzyzanowskiego. To on jest winny tej wizji gry która forsuje Rude, Kiko i Królewski - "czyli atak bez trzymanki a a z tyłu to jakos bedzie"
Znowu w dekiel bije? Nie ośmieszaj się manipulancie. Prym mieli podobno wieśc Hiszpanie - w praktyce tylko Rodado i Carbo sa lepsi od reszty. Reszta to przeplacony szrot. Lechia nam pokazła ile sa warci Baeny Villare Alfaro Goku czy podobno super defensor Juna co się zesrał i zrobił 2 żółtka +karnego, Zejdż na ziemoie manipulancie.
btw
Mlynski to ten sam poziom co Baena i Villar. Nie zyjmy fantazjami
|
Ta, a dzisiaj Krzyżanowski zagrał ręką bo Rude

Mamy pajaców, nie obrońców. Gole strzelamy, ale jak trzeba bronić wyniku - no, długo ta obrona zwykle nie trwa
