
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2013
Offline |
#11
|
|
Bardzo dobry mecz Chrobrego, byli od nas we wszystkim lepsi.
Jeśli naszym najlepszym piłkarzem początku rundy jest Raton, który jest elektrykiem, to świadczy to bardzo źle o pozostałych i chyba nieźle o nim i Załusce. Awans bezpośredni odjechał, a w barażach to chyba każdy przeczuwa jak się skończy Na wiosnę za Sobola nasze akcje napędzały skrzydła Mula, Junca i Villar teraz nie ma nikogo z nich, no Villar jest, ale wszedł na poziom wiślackiej bylejakości. Bregu nie ma żadnego piłkarskiego atutu, raz w jednym meczu muał z dwa dobre dośrodkowania z rożnego, no ale to może zrobić każdy. Duda w dłuższej perspektywie to gość bez atutów (mimo niezłych występów jak na niego we wcześniejszych meczach), skończy jak Plewka wg mnie. No nic jest chvjowo, ale i tak wierzę, że Piasta pokonamy. |
|
|

|
||||||
|
|