
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2023
Offline |
#11
|
|
Moim zdaniem Raton powinien zachować miejsce w bramce, bo w wyścigu słabych bramkarzy z Brodą prowadzi.
Chociaż Ratonowi regularnie przydarzają się obcinki, to na ogół bez konsekwencji, a do tego czasem wybrania coś ekstra. Jeśli dobrze pamiętam, Broda nie miał tak widowiskowych wtop, ale nie wybraniał nic ekstra. Może wynika to z formy, może z umiejętności - nie wiem. Nie oglądam Brody na treningach i nie oglądałem Ratona w przeszłości, aby porównać ich potencjał - podobnie jak wszyscy dyskutanci. Na pewno nie wynika to z narodowości Ratona ani zażegnania spisku polskiej myśli szkoleniowej. Jak lepszy będzie Broda, niech broni Broda. Natomiast jeśli dobrze pamiętam, był moment, że zdawało się, że to Broda będzie pierwszym bramkarzem (a już na pewno nie było oczywiste, że będzie zmiennikiem). Tutaj jeszcze jedno źródło: https://dziennikpolski24.pl/wisla-kr...ar/c2-18173623 Cała ta zajadła i złośliwa dyskusja jest żenująca. |
|
|

|
||||||
|
|